Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Jaką pralkę kupić do 1500 zł?

Czy możliwy jest zakup wysokiej jakości sprzętu AGD w atrakcyjnej cenie? Przed tym pytaniem staje zapewne każdy z was, kto mierzy się z inwestycją w nową pralkę, lodówkę, zmywarkę czy suszarkę.

Czy możliwy jest zakup wysokiej jakości sprzętu AGD w atrakcyjnej cenie? Przed tym pytaniem staje zapewne każdy z was, kto mierzy się z inwestycją w nową pralkę, lodówkę, zmywarkę czy suszarkę. Oczywiście, oszczędności są jak najbardziej możliwe, jednak ostateczna cena urządzeń zależy między innymi od waszych oczekiwań względem sprzętu, a także funkcji, jakie powinien posiadać. 

Jaką pralkę wybrać?

Podstawową kwestią przy wyborze pralki jest określenie jej najważniejszych parametrów. Pierwszym z nich jest wielkość bębna, nazywana inaczej pojemnością. Wartość ta podawana jest w kilogramach. Jeśli macie dużą rodzinę, warto inwestować w urządzenia o znacznej pojemności, co zminimalizuje zużycie wody i prądu. W jednym cyklu wypierzecie bowiem większość ubrań.

Istotnym elementem, mającym wpływ na ostateczną cenę urządzenia, są programy. Pralki z podstawowymi programami, takimi jak pranie codzienne, szybkie czy gotowanie, nie będą zbyt kosztowne. Dużo więcej natomiast oferują urządzenia zaawansowane, umożliwiające pranie na przykład wełny, kurtek, ubranek dziecięcych oraz ręczników czy pościeli. Za ten komfort należy jednak dodatkowo zapłacić, ale z pomocą przyjdzie pożyczka bez BIK.

Pralka nowa vs pralka używana

Chcąc zaoszczędzić, można zdecydować się na zakup pralki używanej. Urządzenia te dostępne są na rynku, przede wszystkim na portalach ogłoszeniowych. Aż roi się tam od ciekawych i okazyjnych ofert, które aż kuszą ceną. Należy jednak zachować szczególną ostrożność przy zakupie pralki z drugiej ręki. Nie zawsze zapewnienia sprzedawcy pokrywają się z rzeczywistością, a urządzenie po pewnym czasie może wymagać gruntownej i kosztownej naprawy. Jak uniknąć przykrych niespodzianek?

Jeśli poszukujecie sprawdzonej pralki używanej, najlepiej skontaktować się z komisem sprzętu AGD. Znajdziecie tam różnorodne modele pralek, które na pewno zmieszczą się w zakładanym budżecie 1500 złotych. Co więcej, sprzęt kupujecie od firmy, która nierzadko udziela gwarancji. To najlepsza opcja, zapewniająca bezpieczne zakupy i możliwość naprawy ewentualnych usterek na koszt sprzedawcy.

Z czego nie rezygnować?

Z niektórych funkcjonalności pralki nie warto rezygnować, nawet gdy ich posiadanie wymagałoby dopłacenia kilkuset złotych, w czym z pewnością pomoże pożyczka bez BIK. Jedną z ważniejszych funkcji jest automatyczne ważenie wsadu. Pralka sama ocenia, ile wody należy użyć do danego cyklu, co wydatnie wpływa nie tylko na kwestie ekonomiczne, ale także ekologiczne.

Kolejną opcją jest możliwość ustawienia godziny, o której pralka się włączy. To doskonałe rozwiązanie dla tych z was, którzy uruchamiają pranie w momencie wyjścia do pracy. Wiemy doskonale, jak trudno później ułożyć czyste, ale bardzo zmięte ubrania, które przez dłuższy czas leżały w bębnie pralki. Pamiętajcie również o klasie energetycznej, która 0 podobnie jak funkcja ważenia 0 bezpośrednio wpływa na codzienne zużycie mediów.

Artykuł sponsorowany

Skomentuj [ 1 ]
14:04, 30.04.2021 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Basia @ 15:26, 03.05.2021r. IP: *.*.227.225

Bardziej bzdurnego artykułu nie czytałam. Pralka to nie telewizor żeby się w nią gapić. Po prostu, ma wyprać to co się do niej wrzuci(ja wkładam do 3/4 pojemności). Czy kupisz za 700zł czy za 3000zł każda się kiedyś popsuje i tu jest dopiero szkopuł. Kupując tańszą z możliwością ubezpieczenia na 5 lat masz co 4 lata nową pralkę bo żądło która wytrzyma więcej, zwłaszcza te plastikowe nowości

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET