Wtorek, 23 kwietnia 2024 r., imieniny Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Puchar Polski. GKS Orkan Buczek - Jutrzenka Warta 7:0

Nie mogliśmy lepiej rozpocząć tego meczu. W 4 minucie centrę Kacpra Wojtczyka wykorzystał Daniel Potakowski i 1:0!!!. Orkan poszedł za ciosem, w 19 minucie po akcji Cukiermistrza do własnej bramki trafił zawodnik Jutrzenki 2:0 !!!. 180 sekund później akcja Lewy - Potak i Michał finalizuje. 3:0 !!!. W 29 minucie po faulu na Kacprze rzut wolny wykonał Norbert Dregier, sprytnie bita piłka i w zamieszaniu ponownie zawodnik Jutrzenki pokonał własnego bramkarza. 4:0

4 minuty później ponownie akcja Lewy - Potak i finalizuje Michał. 5:0 !!!. W 39 minucie Dawid Pałyska co nie umknęło uwadze arbitra był faulowany w polu karnym. Piłkę ustawił na 11 metrze Cukiermistrz i bez problemów trafił do siatki. 6:0 !!!. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W naszym wykonaniu było to bardzo dobre 45 minut. Pełna kontrola, wysoka skuteczność.

W 50 minucie Filip Barański wrzucił, a akcję na gola zamienił Mateusz Wroński. 7:0. Pomimo jeszcze kilku okazji już wynik się nie zmienił i Orkan pewnie awansował do Big Four Okręgu Sieradzkiego. Brawo DRUŻYNA !!! Zawsze po Zwycięstwo !!!

Do tej czwórki obok Orkana awansowały: Warta Sieradz i LKS Kwiatkowice. O ostatnie miejsce powalczą Warta Działoszyn z Wartą II Sieradz.

OrkanGol: Michał Lewandowski  , Daniel Potakowski ,Dominik Cukiernik , Mateusz Wroński , suicide  .
Pucharowa środa. Orkan na własnym boisku podejmował Jutrzenkę Warta.
Orkan w składzie: Krystian - Filip [Igor], Łukasz, Andrzej, Kacper - Michał [Mateusz], Dawid [Patryk], Norbert [Daniel], Szymon, Daniel [Kuba] - Dominik. Trener: Marcin.

Źródło: Orkan Buczek

20:10, 21.10.2020 r.