Niedziela, 22 kwietnia 2018 r., imieniny Leona, Kai, Heliodora

Ogólnopolska Liga mieszanych Sztuk Walki w Łasku (zdjęcia)

(fot. ŁBTSW)

W dniu 9 listopada br. Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki zorganizowało Ogólnopolską Ligę Mieszanych Sztuk Walki dla Dzieci i Młodzieży. W imprezie wzięło udział 134 zawodników. Najmłodszy uczestnik miał 4 lata, a najstarszy 30.

W formule chwytanej (sumo - grappling) wzięły udział dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Jest to bezpieczna formuła, w której zawodnicy dostają punkty za wypchnięcie przeciwnika za wyznaczone na macie koło lub sprowadzenie, obalenie przeciwnika na matę. Poziom walk stał na wysokim poziomie, które były nagradzane brawami przez zgromadzoną publiczność. Łaskie Bractwo ma powód do dumy ponieważ dzieci z Łasku zdobyły 13 pierwszych, 12 drugich i 6 trzecich miejsc.

 

Zobacz zdjęcia: Ogólnopolska Liga mieszanych Sztuk Walki w Łasku (fot. ŁBTSW)

 

Równolegle na drugiej macie odbywały się walki w formułach: karate, K-1 i grapplingu. Poziom walk był bardzo zróżnicowany dlatego, że niektórzy zawodnicy po raz pierwszy mieli okazję konfrontacji w profesjonalnie przygotowanej Lidze Karate i K-1. Łascy zawodnicy pokazali prawdziwego ducha walki, stoczyli pojedynki na bardzo dobrym poziomie. Pomimo krótkiego stażu treningowego pokazali na co ich stać.

 

Bilans walk łaskich zawodników uplasował się następująco: 15 walk wygranych, 6 przegranych, 3 zremisowane. W Lidze wzięły udział kluby z Pułtuska, Włocławka, Kielc, Włoszczowej, Łodzi oraz sekcji Łaskiego Bractwa w Zduńskiej Woli, Dobronia, Kolumny, Bałucza i Łasku.

 

 

Źródło: Łaskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki

 

Skomentuj [ 1 ]
11:50, 11.11.2013 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

sonia @ 14:32, 11.11.2013r. IP: *.*.49.112

Polecam treningi,brdzo miła atmosfera,świetny trener,dzieci które zaczeły chetnie chodza na zajecia.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.