Niedziela, 16 czerwca 2024 r., imieniny Aliny, Justyny, Benona

Pogotowie Reporterskie

Reklama

Zachęcamy do skorzystania z taniej reklamy w naszym portalu. Oprócz zamieszczania bannerów reklamowych oferujemy zamieszczanie artykułów sponsorowanych i promocję na naszej stronie facebook (ponad 8,5 tys unikalnych obserwujących).

Rodzaje banerów:

- baner A (wymiary: 640x100 pixeli) - reklama na stronie głównej serwisu pomiędzy artykułami. Tej reklamy nie widać przy wejściu w newsa. Baner wyświetlany w kolejności losowej.


- baner B (wymiary: 300x200 pixeli) - reklama na stronie głównej oraz podczas odsłon newsów. Umieszczona z prawej strony między sondą, pod prognozą pogody i galeriami zdjęć. Baner wyświetlany w kolejności losowej.

 

- baner C (wymiary: 300x200px (wyświetla się 240x160)) - reklama na stronie głównej pod galeriami video. Tej reklamy nie widać podczas odsłony newsa.

 

- baner D (wymiary 1200x200 pixeli) - reklama bezpośrednio pod głównym menu, u góry strony. Reklama widoczna przy odsłonie newsa.


- artykuł sponsorowany - zamieszczony na max. 3-7 pozycji. Artykuł sponsorowany ma wzór zwykłych wiadomości, posiada jedno lub kilka zdjęć oraz dowolnej długości tekst - czas wyświetlania 2 dni. Na życzenie klienta wyłączamy możliwość pisania komentarzy przez użytkowników.

 

Każdy z banerów ma możliwość podlinkowania do strony internetowej reklamodawcy. Jest też opcja wykupienia dwóch modułów, wtedy baner będzie większy, połączony.


W celu zamieszczenia reklam innych typów lub w innych wymiarach, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.


Reklama zamieszczona na naszej stronie wyświetla się przez cały miesiąc (lub inny wykupiony okres) i nie jest zastępowana innymi reklamami, tak jak ma to miejsce w innych serwisach.

 

W przypadku wykupienia reklamy jednorazowo na min. 3 miesiące rabat 10%.

Oferujemy także wykonywanie stron internetowych oraz banerów reklamowych w atrakcyjnych cenach. Koszt przygotowania reklamy waha się w okolicy 50 zł netto.

Wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie bądź poprzez e-mail: redakcja@laskonline.pl, tel. 504-767-642.

© Copyright 2011-2024 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET