Piątek, 18 października 2019 r., imieniny Juliana, Łukasza, Bratumiła

XXXI Młodzieżowe Spotkania Taneczne (zdjęcia)

(fot. ŁDK)

 

W sobotę 24 maja br. w ramach XXXI Młodzieżowych Spotkań Tanecznych im. Józefa Ryszarda Sarosiek odbył się XXVII Przegląd Zespołów Tanecznych.

 

Zobacz zdjęcia: XXXI Młodzieżowe Spotkania Taneczne (fot. ŁDK)

 

 

 

 

Jury w składzie:
1. Ewa Sobiak (Poznań) - przewodnicząca
2. Maksymilian Hać (Łódź) - członek
3. Dawid Mularczyk (Łódź) - członek

Komisja oceniała 57 zespołów w 3 kategoriach wiekowych i 2 kategoriach tanecznych:

W kategorii taniec nowoczesny
● do 12 lat  – w tej kategorii wzięło udział  16 zespołów z: Łasku, Pabianic, Buczku, Włocławka, Skierniewic, Pułtuska, Łodzi, Opatówka, Zadzimia, Szadku.
● od 12 do 16 lat– w tej kategorii wzięło udział  11 zespołów z:  Łasku, Włocławka, Skierniewic, Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Pabianic, Zelowa, Szadku, Zduńskiej Woli, Pułtuska, Zadzimia
● powyżej 16 lat – w tej kategorii wzięło udział 6 zespołów tanecznych z: Łasku Szadku, Zduńskiej Woli, Pułtuska, Skierniewic, Pabianic

W kategorii taniec współczesny
● do 12 lat  – w tej kategorii wzięło udział  8 zespołów z: Łasku, Szadku, Łodzi, Zduńskiej Woli, Opatówka, Piotrkowa Trybunalskiego, Skierniewic
● od 12 do 16 lat– w tej kategorii wzięło udział  11 zespołów z:  Łasku, Włocławka, Łodzi, Zduńskiej Woli, Skierniewic, Kalisza, Opatówka, Piotrkowa Trybunalskiego
● powyżej 16 lat – w tej kategorii wzięło udział 5 zespołów tanecznych z: Włocławka, Skierniewic, Zduńskiej Woli, Pułtuska, Piotrkowa Trybunalskiego

- GRAND PRIX  - nie przyznano

 

 


W kategorii taniec nowoczesny

W KATEGORII WIEKOWEJ do 12 lat:
I MIEJSCE –   statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł. otrzymał zespół TEMPTATION KIDS z Pułtuska
II MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. otrzymał zespół KRUSZYNY z Pułtuska
III MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100,00 zł. otrzymał zespół DANCE SQUARE z Buczku

Wyróżnienie – statuetki otrzymały zespoły:
- MINI KUŹNIA ART STATION ze Skierniewic
- LILLA KIDZ z Łodzi
- S’CREW KIDS z Zadzimia

 


W KATEGORII   od lat 12 do 16 lat
I MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł. otrzymał zespół DYNAMIC BEAT z Konstantynowa Łódzkiego
II MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. otrzymał zespół SMALL DANCE z Pułtuska
III MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100,00 zł. otrzymał zespół FAMILY JUNIOR z Łodzi

Wyróżnienie –  statuetkę otrzymał  zespół: - JUST B- BOY’S z Zelowa


W KATEGORII  powyżej lat 16
- I MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł. otrzymał zespół SHOW KRU z Pułtuska
- II MIEJSCE - statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. otrzymał zespół LUDENS II z Pabianic
- III MIEJSCE - statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100,00 zł. otrzymał zespół  GRUBY I SPÓŁKA ze Skierniewic

 
W kategorii taniec współczesny

W KATEGORII WIEKOWEJ do 12 lat:
I MIEJSCE –   statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł. otrzymał zespół KUŹNIA ART. STATION ze Skierniewic
II MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. otrzymał zespół DNA JAZZ ONE z Łodzi
III MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100,00 zł. otrzymał zespół LILLA JAZZ KIDS z Łodzi

W KATEGORII   od lat 12 do 16 lat
I MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł. otrzymał  HARCERSKI ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY „KRAJKI” z Łodzi
II MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. otrzymał zespół ART. STATION CM ze Skierniewic
III MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100,00 zł. otrzymał zespół CLASSIC JUNIOR z Włocławka

W KATEGORII  powyżej lat 16
- I MIEJSCE – statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 300,00 zł. otrzymał SKIERNIEWICKI TEATR TAŃCA ze Skierniewic
- II MIEJSCE - statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 200,00 zł. otrzymał zespół BIK KAYK z Piotrkowa Trybunalskiego
- III MIEJSCE - statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100,00 zł. otrzymał zespół  CLASSIC z Włocławka


VI  KONKURS TAŃCA SOLOWEGO:

W KONKURSIE TAŃCA SOLOWEGO  uczestniczyły 52 osoby

Jury w składzie:
1. Ewa Sobiak - przewodnicząca
2. Maksymilian Hać - członek
3. Dawid Mularczyk - członek


Kategoria do 15 lat
I MIEJSCE  oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł otrzymała Maja Ban z Lilla House w Łodzi
II MIEJSCE oraz nagrodę pieniężną  w wysokości 75 zł otrzymała Małgorzata Miklaszewska z Art. Station w Skierniewicach
III MIEJSCE oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł otrzymała Oliwia Kika z MDK w Zduńskiej Woli

Kategoria powyżej 15 lat
I MIEJSCE oraz nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł otrzymała Oliwia Derlatka ze Studia Tańca Swag w Pułtusku
II MIEJSCE oraz nagrodę pieniężną w wysokości 75 zł otrzymała Paulina Befinger
ze Studia Tańca Swag w Pułtusku
-    III MIEJSCE oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 zł otrzymała Wiktoria Sękowska z Art. Station w Skierniewicach

WYRÓŻNIENIE otrzymała Gabriela Stasiak z MDK w Zduńskiej Woli



Źródło: ŁDK

 

Skomentuj [ 2 ]
18:32, 29.05.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

iz@ @ 18:39, 29.05.2014r. IP: *.*.34.35

dlaczego tak późno o tym piszecie i dlaczego nie ma więcej zdjęć????????

Pawel @ 18:34, 30.05.2014r. IP: *.*.122.148

a które miejsce crazy flash?

Dodaj komentarz




Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.