Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

 

Włodzimierz Mroczkowski, lat 70, zmarł 7 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 11 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Czesław Kubik, lat 82, zmarł 7 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 9 sierpnia w Kościele Parafialnym w Wiewiórczynie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Stefan Pawłowski, lat 89, zmarł 8 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 12 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Henryka Smolarek, lat 81, zmarła 11 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 13 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Lech Kubicki, lat 88, zmarł 11 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 13 sierpnia w Kościele Parafialnym w Buczku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Buczku.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
16:48, 13.08.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET