Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

 

Stefan Pawłowski, p.płk. Wojska Polskiego w stanie spoczynku, lat 89, zmarł 8 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 12 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Jerzy Wrześniewski, lat 92, zmarł 19 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 22 sierpnia w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Tomasz Piechulski, lat 42, zmarł 20 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 25 sierpnia w Kościele Parafialnym w Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

Henryk Szafrański, lat 68, zmarł 23 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 27 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Zelowie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Zelowie.

Mirosława Kacperska, z domu Bąk, lat 60, zmarła 26 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 28 sierpnia w w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

Skomentuj [ 0 ]
09:11, 29.08.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET