Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Rozpoczęcie roku sportowego w I LO (zdjęcia)

W dniu 22.09.2016r. w CSiR w Łasku odbyło się rozpoczęcie sportowego roku szkolnego 2016/17. Otworzyły go zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych. I LO reprezentowała drużyna 10 dziewcząt i 10 chłopców pod opieką Pani mgr Iwony Gwis i Pani mgr Iwony Malinowskiej.

Nasi uczniowie dwukrotnie stawali na najwyższym podium, zasłużenie odbierając medale.

Najszybsza w biegu na 800m. okazała się Ewelina Niciak z klasy IId, trzecia była Adrianna Kusiak z tej samej klasy.

Zobacz zdjęcia:
Rozpoczęcie roku sportowego

Wśród chłopców bieg na 1500m. wygrał Szymon Grzegorczyk z klasy IIa, a Dawid Sęcio z Ia zajął zaszczytne trzecie miejsce.

Sukcesy indywidualne przełożyły się również na sukces drużynowy.

Zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli drużynowo I miejsce.

Zwycięstwa zostały uhonorowane pięknymi pucharami.
Uczniowie, którzy zajęli premiowane miejsca będą reprezentowali naszą szkołę w zawodach wojewódzkich w Uniejowie.

Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów naszym biegaczom.