Piątek, 26 kwietnia 2024 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Rychłocice pokonane. Kolejne trzy punkty na koncie

Gminny Klub Sportowy Sędziejowice pokonał w chłodne, niedzielne popołudnie RKS Rychłocice 3:0. Goście, mimo krótkiej ławki rezerwowych, dzielnie stawiali czoła "niebieskim".

Pierwsze minuty to zdecydowana przewaga piłkarzy GKS-u, którzy byli szybsi, dokładniejsi i już w 6. minucie udokumentowali to bramką zdobytą przez Jakuba Klameckiego. Gospodarze dalej przeważali, ale tym razem już mniej skutecznie.

Choć w 27. minucie swoim instynktem strzeleckim popisał się Adrian Urbaniak i bramkarz gości po raz drugi musiał wyjmować piłkę z siatki.

Po zmianie stron gra zdecydowanie się wyrównała. Również goście mieli swoje sytuacje, a chwilami ich gra wyglądała bardzo składnie.

Brakowało im jednak szczęście i trochę zimnej krwi w polu karnym. Tego drugiego, w 57. minucie ponownie nie zabrakło popularnemu "Urbanowi", który po raz drugi pokonał bramkarza z Rychłocić i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Mimo zwycięstwa, w szeregach gospodarzy czuć było niedosyt, co w połączeniu z ciężką pracą, zaowocować może jeszcze lepszą postawą w następnych spotkaniach.

Źródło: gkssedziejowice.futbolowo.pl

07:41, 18.10.2016 r.