Czwartek, 22 lutego 2018 r., imieniny Małgorzaty, Marty, Piotra

Cross Sędziejowicki – AngloStrefa Run

Pola, lasy, łąki i cała malownicza sceneria doliny Grabi – tak w skrócie opisać można trasę I Cross’u Sędziejowickiego AngloStrefa Run. Już 16 września w Sędziejowicach odbędzie się pierwsza tego typu impreza biegowa w powiecie łaskim.

Oprócz biegu głównego organizatorzy przygotowali również bieg rodzinny i marsz nordic walking. Wszystko okraszone zbiórką charytatywną na rzecz potrzebujących w ramach ogólnopolskiej akcji „Pomarańczowa pomoc”.
W trakcie biegu będzie można poznać magiczne i zapierające dech w piersiach zakątki lasu Lichawa-Emilianów i będziesz mógł podziwiać urokliwą i tajemniczą rzekę Grabię. Po zawodach, organizatorzy zapraszają na piknik i wielkie grillowanie na malowniczym terenie zespół dworsko-parkowy w Sędziejowicach z I połowy XIX wieku.
Zapisy do udziału w biegu głównym, biegu rodzinnym i marszu nordic walking pod adresem: http://rajsportactive.pl/imprezy/cross-sedziejowicki
Sponsorem tytularnym biegu została szkoła języków obcych AngloStrefa. – Pracujemy dla tych, którzy chcą sprawnie posługiwać się językami obcymi, a tradycyjne nauczanie nie spełniło ich oczekiwań. Dla nas, najważniejszym elementem kursu jest komunikacja oraz nauka żywego języka. Jesteśmy jedynym w regionie, akredytowanym centrum metody Teddie Eddie, która uwodzi dzieci już od drugiego roku życia. Skutecznie łączy naukę z zabawą. Oprócz kursów komunikacyjną, prowadzimy kursy egzaminacyjne (matura, FCE, CAE, CPE) - wylicza Arleta Matysiak, właścicielka szkoły i współorganizatorka wydarzenia.
Skoro lasy, to i trudno byłoby sobie wyobrazić organizację imprezy bez przychylności Lasów Państwowych. Oficjalnym partnerem wydarzenia zostało Nadleśnictwo Kolumna, która pomoże oznakować trasy leśne, udzieli wsparcia w zakresie zabezpieczenia, ale i urozmaici pakiety startowe.
Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy partnerskiej i promocji podczas I Crossu Sędziejowickiego – Anglostrefa Run zapraszamy do kontaktu z Rajsport Active Team (Michał Piotrowicz - tel. +48 510 775 912, mail: rajsport.sieradz@gmail.com; Dariusz Cieślak – tel. +48 663 223 238, mail: dariusz.cieslak@onet.pl).
Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/430468907337038
Szczegóły w regulaminie

Skomentuj [ 0 ]
10:25, 25.07.2017 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

Bal gimnazjalnym w PG nr 2

Bal gimnazjalnym w PG nr 2

Walentynkowy Spływ Wojskowego Koła PTTK

Walentynkowy Spływ Wojskowego Koła PTTK

Wernisaż wystawy- Malowane kawą

Wernisaż wystawy- Malowane kawą

Uroczysta przysięga

Uroczysta przysięga

Marsz upamietniający

Marsz upamietniający

Studniówka 2018 w LO w Kolumnie

Studniówka 2018 w LO w Kolumnie

Powitanie Nowego Roku w Łasku

Powitanie Nowego Roku w Łasku

Wigilia u diabetyków

Wigilia u diabetyków

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

Psi fryzjer w Ptysiu

Psi fryzjer w Ptysiu© Copyright 2011-2018 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET