Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Zwycięstwo Teczy w Derbach!

Mecze derbowe obfitują i dostarczają zawodnikom jak i kibicom wiele emocji. Nie inaczej było tym razem. Na boisku w Ostrowie zespół Rokity Rokitnica podejmował Tęczę Brodnia.

Dla kilku zawodników był to pojedynek szczególny ponieważ w przeszłości reprezentowali barwy obydwu drużyn. W powietrzu wisiał więc duch walki i u wszystkich widać było wielką ochotę do gry.

Płyta boiska w Ostrowie nie doszła jeszcze do super stanu po okresie zimowym. Mnóstwo nierówności dawało nieco przewagę drużynie która ma zamiar się bronić i czyhać na ataki z kontr. Takie założenie taktyczne od samego początku było widać u zawodników Rokity. wszak liderowi Tęczy nie przystoi aby nie atakować.

Ciężko jednak było konstruować składne akcje, dużą uwagę trzeba było poświęcać na dokładne przyjęcie i prowadzenie piłki. Walki nie można było odmówić nikomu, ostrej gry ze strony gospodarzy również. Sędzia główny zawodów również mógł lepiej zachować się w kilku momentach meczu i podjąć nieco inne decyzje.

W końcowym podsumowaniu to jednak Tęcza okazała się lepszym zespołem w tym meczu i wywiozła cenne punkty z gorącego terenu. Tym samym nadal jesteśmy niepokonanie w rundzie wiosennej, ba nie straciliśmy jeszcze punktów.

Nie pozostaje nic innego jak podtrzymać prawo serii w kolejnym meczu rozgrywanym w roli gospodarza na stadionie w Buczku w sobotę 14.04.2018r o godz. 15.30 z drużyną Amatorów Zapolice.

 

Źródło: Rokita Rokitnica

Skomentuj [ 2 ]
13:35, 13.04.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

kibic @ 07:44, 14.04.2018r. IP: *.*.152.167

Sędzia przy stanie 1:1 powinien dać czerwoną kartkę bramkarzowi Tęczy za zagranie ręką za polem karnym

Ziomal @ 11:53, 15.04.2018r. IP: *.*.137.33

Ponadto dziwnym trafem nie ma wzmianki o tym, że w pierwszej połowie Rokita miała jeszcze 4-5 sytuacjo 100%, których nie wykorzystała - byłoby po meczu już po 45 minutach. Ostatnie 25 minut gospodarzom brakło sił i Brodnia wykorzystała błędy obrońców. Generalnie Tęcza bardzo przeciętnie wyglądała moim zdaniem (spodziewałem się znacznie więcej).

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET