Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

O meczu Włókniarz Zelów - GKS Orkan Buczek

Jeśli będę pisał o porażkach drużyny której kibicuje całym sercem to znaczy, że coś się dzieje, to znaczy, że diabeł się mną interesuje. Więc nie piszę.

Odcinam grubą kreską i wymazuję z pamięci start i mocno wierzę, że w środę 18 kwietnia przełamiemy złą passę i zwycięstwem zaczniemy nowy rozdział. Wiem, że potrafimy grać w piłkę i że jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Przed nami jeszcze 12 kolejek i 36 punktów do zdobycia. Czym bardziej zatrzymujemy się po porażkach, nasycając się smutkiem, rozpaczą, to dajemy jej moc i siłę. Ona zaś trzyma cię w twoich szponach coraz mocniej, sprowadza do ziemi, dusi i szepce do ucha "nie rób nic i tak ci się nie uda".

Te negatywne zdarzenia to lekcja z której musimy wyciągnąć wnioski. Trzeba myśleć pozytywnie i skupić się na najbliższym meczu. Potrzebujemy zwycięstwa jak tlenu. Nie zapomnieliśmy przecież jak się oddycha. Spacery, taniec, odczuwanie zapachów wiosny, słuchanie dobrej muzyki, otaczanie się kolorami, śpiew, z małych nawet radości czerpać pozytywną energię, a przyjdzie to o co prosisz.

Ave !!!Niech Moc będzie z Nami !!!

Serdecznie zapraszam na mecz !!! Środa godzina 18:00 !!!!

Na inaugurację wiosny zwycięstwo przywieźli młodzi zawodnicy Orkana. Drużyna prowadzona przez Patryka Niciaka wygrała w Warcie z Jutrzenką 3:1. Gole strzelali Kacper Szajner, Marcel Tomczyk i Kuba Borowiecki. Brawo !!!! Już teraz zapraszam na kolejny mecz naszej młodej drużyny. Mecz w niedzielę o 11:00, w Buczku, rywalem drużyna z Wieruszowa.

----------------------------------------------

Włókniarz Zelów - GKS Orkan Buczek 2:1.
Gol Orkan: Dawid Kępniak,
Termy Ner Poddębice - GKS Orkan Buczek 2:0
Ceramika Opoczno - GKS Orkan Buczek 3:1
Gol Orkan: Dawid Kępniak.

 

Źródło: GKS Orkan Buczek

Skomentuj [ 2 ]
16:33, 16.04.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

danusia @ 08:04, 17.04.2018r. IP: *.*.235.135

Krzysiek napisał(a):
16 kwietnia 2018 o 17:52
Pewnych wniosków Buczek nie wyciąga. Byłem na każdym meczu, gra nie zmienna! Czyli nadal taktyki żadnej. Tylko szukanie winnych w kibicach, że piszą tak czy owak a skruchy i pokory żadnej. Każdy kibic swojej drużyny gdy widzi zaangażowanie, podejmowanie trafnych decyzji jest z nią na dobre i złe, ale gdy widzi, że w klubie i drużynie nic się nie zmienia a wręcz pogłębia i powiela te same błędy szlak go trafia. Jest może dwóch zawodników którzy wkładają oprócz swoich umiejętności, serce i widać, pomimo że nie idzie i pomimo,, wydaje się kiepskich treningów, chce im się i walczą! Reszta gra tak, jak jest nakreslona taktyka na dany mecz, czyli żadna. I można się obrażać, czy nie, tak to wygląda. Buczek zacznie wygrywać, jak to się wszystko poukłada, jeśli nie, to fartem może wygra jakiś mecz, albo złapie punkt i tyle. Zróbcie przyjemność tym kibicom w postaci dobrej gry. Wy zawodnicy, nie patrzcie na trenera, działaczy, przestańcie wszystkich słuchać skoro i tak widocznie kiepsko podpowiadają i zacznijcie choć trochę grać na swoim piłkarskim poziomie i niech was niesie abicja i nie traktujcie to jak wykonywanie zawodu piłkarza!,, Obiektywny kibic nie był prorokiem, wiedział i widział co pisze, co się dzieje, więc i ja też dokładam swój apel. Zarząd, zarząd, młody zarząd, więc się dopiero uczy, ale kolerzenstwo trzeba w tych sprawach odstawić na bok. Pozdrawiam.

pawcio @ 04:15, 18.04.2018r. IP: *.*.255.161

"Krzysiek napisał(a)" czy może jednak danusia... :)))))

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET