Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Trzeci sezon deblowego Grand Prix

Wielu zawodników uwielbia grać w debla, jednak poza Łaską Ligą Tenisową brakowało podwójnej rywalizacji w ciągu sezonu. W tym roku po raz trzeci wychodzimy z inicjatywą zorganizowania co miesięcznych kilkugodzinnych deblowych turniejów pod nazwą Deblowe Grand Prix.

Deblowe rozgrywki będą się toczyć w soboty 16 czerwca, 14 lipca i 4 sierpnia, a finał ich nastąpi podczas Deblowego Turnieju Tenisowego w dniach 15-16 września.

Zasady są proste – zbieramy się o 12:00 na kortach, decydujemy się jakim systemem rozgrywamy turniej i przez najbliższe trzy godziny gramy w debla. Nie trzeba grać w takim samym składzie – jeśli partnerowi coś wypadnie i nie będzie mógł się pojawić na rozgrywkach, można zagrać z kimś innym, dlatego zachęcamy zawodników niemających pary, a chcących zagrać o przybycie w trakcie zapisów – z pewnością damy radę utworzyć wiele zespołów.

Ranking będzie indywidualny – spośród czterech turniejów wybieramy dla zawodnika trzy te, w których zdobył najwięcej punktów i na tej podstawie wyłonimy najlepszego zawodnika turnieju (punkty za Finał połowę razy większe!)

Mamy nadzieję, że rozgrywki zostaną przyjęte do łaskiego kalendarza na dłużej i będą cieszyć się wysoką frekwencją.

W razie pytań odpowiedzi chętnie udzielą koordynatorzy rozgrywek – Kamil Wyruch i Piotr Niewiadomski.

Zapraszamy!

 

Źródło: Tenislask

 

Skomentuj [ 0 ]
09:40, 13.06.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET