Wtorek, 19 marca 2019 r., imieniny Józefa, Bogdana, Laili

Bałucz czyta

Biblioteka w Bałuczu wraz z miejscową szkołą podstawową przystąpiła do ogólnopolskiej akcji czytelniczej ph. „ Jak nie czytam jak czytam”, mającej na celu inicjowanie mody na czytanie oraz promocję czytelnictwa .

Uczniowie czytając w jednym momencie, udowodnili, że dobra lektura może kojarzyć się z rozrywką i przyjemnością, a nie z przykrym obowiązkiem.

Uczniowie czytając w jednym momencie, udowodnili, że dobra lektura może kojarzyć się z rozrywką i przyjemnością, a nie z przykrym obowiązkiem. Każdy, kto miał ochotę mógł w miłej atmosferze, bez dorabiania wielkiej filozofii, spędzić ten czas czerpiąc radość ze wspólnego obcowania z książką.

Bez przymusu i dla relaksu. Niektórzy czytali na głos, inni w milczeniu, a najmłodsi wertowali ilustracje. Spotkanie było także doskonałym momentem, aby w otoczeniu książek i w towarzystwie kolegów, wymienić się opiniami na temat przeczytanych lektur.

W zeszłym roku rekord w czytaniu w jednym momencie ustanowiło w Polsce 433 532 uczniów 😮 Mamy nadzieję, że rekord ten zostanie pobity i będzie nas, czytających książki, z roku na rok coraz więcej.

 

Źródło: Biblioteka Publiczna w Łasku 

Skomentuj [ 0 ]
17:50, 13.06.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET