Wtorek, 25 czerwca 2019 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

22 września bezplatna komunikacja miejska w Łasku

W sobotę, 22 września z okazji Dnia bez Samochodu będzie można bezpłatnie skorzystać z przejazdów komunikacją miejską w Łasku. Wszystko wskazuje też na to, że pasażerów tego dnia będą woziły już nowe autobusy. 

Dzień bez Samochodu – międzynarodowa kampania proekologiczna świętowana corocznie 22 września.

Wieńczy obchodzony od 16 września Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Znana jest także pod innymi nazwami: Światowy Dzień bez Samochodu oraz Europejski Dzień bez Samochodu.

 

W Łasku inicjatywę burmistrza Gabriela Szkudlarka poparł i zatwierdził dyrektor Zakładu Komunikacji Miejskiej Mirosław Szafrański. 

 

Skomentuj [ 6 ]
14:39, 14.09.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

:) @ 17:13, 22.09.2018r. IP: *.*.72.94

Polecam przejechać się nowymi autobusami,bardzo komfortowa podróż.

Gienia @ 17:22, 22.09.2018r. IP: *.*.130.12

Szanowny Gburmistrzu prosimy o podanie i ujawnienie kosztów zakupionych autobusów
10 Iveco i 4 mercedesów.
Autobusów przepłaconych i o marnych specyfikacjach.
Kto np.w XXI wieku zamawia autobusy z manualną skrzynią biegów...itd.
Dość z kiełbasą wyborczą z naszych podatków.hania @ 19:28, 22.09.2018r. IP: *.*.34.98

Gienia, czy pamiętasz moment kiedy ci się to stało?

do gienia @ 05:26, 23.09.2018r. IP: *.*.44.24

Wszystkie dane są w sieci, jak ktoś jest analfabetą i nie umie szukać tylo krytykować trudno.

Plus dla gminy za wywalczenie dużej dotacji z UE na modernizację transportu publicznego ;)

Waldek @ 16:19, 23.09.2018r. IP: *.*.135.197

Brawo Gienia.
Trafiłaś w czuły punkt. Co to jest dla naszych włodarzy przepłacić ponad 2mln w imię swojej kiełbasy wyborczej i to w dodatku za produkt niskiej jakości. Ważna kiełbasa wyborcza bez względu na cenę. Po to podpisanie umowy za małe autobusy zostało przesuniętę o 4mce,by ludzie zapomnieli, że zgłosiła się tylko jedna firma z ofertą, która zaproponowała ofertę o ponad 2mln więcej niż było zapisane w warunkach przetargu. Wcześniej przepłacone pół miliona za pierwszy przetarg. Czym się szczycą nasze władze? Tym, że przepłacili za autobusy?
Gdzie nasze władze były przez ponad 10 lat odkąd można było dostać dofinansowanie na wymianę taboru autobusowego? Czy naprawdę niema ludzi którym zależy na dobru miasta? Tylko dla wszystkich liczy się władza. Czemu nasze miasto przez ostatnie 10 lat popadło w totalną ruinę? Wyludnia się? Bo niema gospodarza. Który miałby pomysł na rozwój miasta. Na stworzenie nowych miejsc pracy? Na stworzeniu dobrych warunków zachęcających inwestorów do inwestowania w naszym mieście. Jak nasze miasto ma się rozwijać jak wszystkie podstawowe parametry są w rozsypce... Drogi fatalne... Infrastruktura techniczna tragiczna... Komunikacja szkoda gadać...Szpital prawie jak prosektorium... itd... Pozdrawiam mieszkańców i mam nadzieję,że wreszcie ludzie widzą pilną potrzebę zmiany naszych WŁODARZY.


do waldek @ 16:42, 23.09.2018r. IP: *.*.150.82

Masz rację waldek, to śmiech co się działo przez ostatnie 10 ba nawet 20 czy 30 lat. Tak jak piszesz Łask popadł w ruinę. Bo przecież za te miliony co oferowała gmina to by można i ze 30 mercedesów kupić, na prąd, żeby nas nie truły, albo jeszcze lepiej metro wybudować, a do tego lotnisko, i wtedy Łask by się rozwijał. Jeszcze dodatkowo burmistrz powinien wypłacać dodatki na każde dziecko takie gminne 500+ co by się dzieci rodziły i Łask się nie wyludniał. A tak niestety jak walduś napisał "parametry są w rozsypce".

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET