Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Zaproszenie na "Operetkowe rendez- vous"

Radość, wolność, brak trosk i wszelakich obowiązków, pełnia zdrowia i witalności, a przy tym konto pełne dostępnych środków, jednym słowem sielanka i zabawa. Zapraszamy do zapoznania się z perypetiami i zabawnymi historiami gospodarzy podczas taneczno - muzycznego operetkowego spotkania.

Któż z nas chociaż przez chwile nie chciałby znaleźć się w takiej sytuacji i to w dodatku wraz ze swoim współmałżonkiem? Taką właśnie możliwość dają nam podczas tajemniczego Rendez-Vouez z Operetką, gospodarze spotkania. Roztoczą oni w bardzo obrazowy, przepełniony ogromem wyszukanego dowcipu i smaku sposób, niebywałe sytuacje z życia wzięte i nieobce niejednemu z nas.

Widzowie goszczący w ich pałacu, mają możliwość razem z gospodarzami nie tylko śpiewać, tańczyć ale również wymieniać poglądy na temat delikatniej sfery kontaktów damsko-męskich. To główny i naczelny temat, w trakcie którego rozbrzmiewają najpiękniejsze melodie z operetek tj. m.in. “Wesoła Wdówka”, “Księżniczka Czardasza”, “Hrabina Mariza”, ale także z klasycznego musicalu “My Fair Lady”.

Lekkość libretta, łatwość nawiązywania kontaktu z widzem, humor, dowcip, a przy tym szyk i elegancja, to jedne z wielu atutów tej operetkowej farsy.

 

(źródło: https://www.grupaiwia.pl/operetkowe-rendez-vous/)

Szczegóły na plakacie poniżej:

Skomentuj [ 0 ]
11:45, 28.01.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET