Wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

Pożegnanie z mundurem odchodzącego na emeryturę komendanta komisariatu

(fot. KPP Łask)

Są w życiu takie chwile, kiedy przychodzi czas wytchnienia od zawodowego zgiełku dnia codziennego i właśnie taki moment nadszedł dla kom. Andrzeja Bykowskiego. W poniedziałek, 4 lutego 2019 r. oficjalnie komisarz Andrzej Bykowski pożegnał się z mundurem.

Był to jednocześnie czas powierzenia obowiązków jego następcy asp. szt. Radosławowi Błaszczykowi.

Kom. Andrzej Bykowski zdecydował się na odejście na emeryturę po 30 letniej służbie w mundurze. Ostatnie lata pełnił służbę jako Komendant Komisariatu Policji w Widawie. Przez wszystkie lata służby w łaskiej jednostce kom. Andrzej Bykowski dał się poznać jako funkcjonariusz, który sumienie i z pełnym zaangażowaniem wywiązywał się z powierzanych mu obowiązków służbowych, za co był wielokrotnie nagradzany. Młodszym kolegom służył doświadczeniem, dobrą radą i pomocą.

W uroczystej zbiórce uczestniczyła kadra kierownicza jednostki, przedstawiciele władz samorządowych oraz służb mundurowych i instytucji na co dzień współpracujących z Policją, a także policjanci, policjantki i pracownicy cywilni naszej Komendy.  Komendant Powiatowy Policji w Łasku wspólnie z I Zastępcą podziękował za oddanie służbie i poświęcenie w działaniu dla dobra społeczeństwa. Wśród gości zaproszonych i współpracowników były podziękowania i życzenia spełnienia planów w życiu osobistym. Komendant Komisariatu podczas uroczystości podziękował za wspólną służbę podkreślił, że mimo wielu trudów, praca w mundurze była zaszczytem i przyjemnością.

Policyjna brać życzy koledze Andrzejowi, realizacji wszelkich zamierzeń i marzeń oraz wielu sukcesów, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Podczas tej uroczystości odbyło się jednocześnie uroczyste wprowadzenie na stanowisko komendanta Komisariatu Policji w Widawie asp. sztab. Radosława Błaszczyka. Komendant Powiatowy Policji w Łasku wręczył rozkaz o powierzeniu obowiązków na to stanowisko. Asp. szt. Radosław Błaszczyk podziękował za wyróżnienie i okazane mu zaufanie. Wyraził nadzieję, że razem z policjantami widawskiego komisariatu będzie dbać o bezpieczeństwo mieszkańców i tworzyć Policję skuteczną, zasługującą na społeczny szacunek i zaufanie.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
11:00, 10.02.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET