Sobota, 25 maja 2019 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Wiosenna Promocja na reklamę, tylko tydzień!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą reklamową, którą przygotowaliśmy z okazji zbliżającej się wiosny. Proponujemy różne rodzaje reklam: banery, artykuły sponsorowane i całościowe akcje promocyjne. Na reklamy wykupione w niżej wymienionym okresie przewidzieliśmy zniżki aż do 50%. Szczegóły Wiosennej Promocji na reklamę w www.ŁaskOnline.pl:

Rodzaje banerów:

- baner A (wymiary: 465x65 pixeli) - reklama wyświetlana na stronie głównej serwisu pomiędzy artykułami. Tej reklamy nie widać przy wejściu w newsa. Baner wyświetlany w kolejności losowej. Możliwość podlinkowania do strony internetowej.


- baner B (wymiary: 300x200 pixeli) - reklama wyświetlana na stronie głównej oraz podczas odsłon newsów. Umieszczona z prawej strony między sondą a video. Baner wyświetlany w kolejności losowej. Możliwość podlinkowania do strony internetowej.

 

- baner C (wymiary: 168x580 pixeli) - reklama wyświetlana na stronie głównej pod galeriami zdjęć, między newsami a video. Tej reklamy nie widać podczas odsłony newsa. Możliwość podlinkowania do strony internetowej reklamodawcy.


- artykuł sponsorowany - zamieszczony na max. 3-7 pozycji. Artykuł sponsorowany ma wzór zwykłych wiadomości, posiada jedno lub kilka zdjęć oraz dowolnej długości tekst - czas wyświetlania 1 doba. Na życzenie klienta wyłączamy możliwość pisania komentarzy przez użytkowników.

W celu zamieszczenia reklam innych typów lub w innych wymiarach, prosimy o kontakt wyłącznie emailowy redakcja@laskonline.pl  w celu ustalenia szczegółów.


Reklama zamieszczona na naszej stronie wyświetla się przez cały miesiąc (lub inny wykupiony okres) i nie jest zastępowana innymi reklamami, tak jak ma to miejsce w innych serwisach.

 

Każda reklama wiosenna otrzymuje rabat od ceny podstawowej w wysokości 10%. W przypadku wykupu reklamy na dłuższy czas zniżki wzrastają.

 

Decydując się na Wiosenną Promocję możecie Państwo zyskać aż o 50% niższą cenę.

 

Okres obowiązywania cen w Wiosennej Promocji na reklamę: 1-7 marca 2019.

 

Promocja dotyczy zakupu nowych reklam, emisja może być w dowolnym okresie.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować wyłącznie poprzez email redakcja@laskonline.pl 

Skomentuj [ 0 ]
10:08, 01.03.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama




      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie




Ostatnio na forum

Więcej dyskusji





      

Najnowsze komentarze








Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET