Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Nowe Koło Gospodyń Wiejskich w Gminie Buczek

W sołectwie Sycanów  powstało nowe Koło Gospodyń Wiejskich Sycanów Dąbrowa. Aktywność Koła rozpoczęła się od spotkań koleżeńskich i przerodziła się w działalność na rzecz społeczności lokalnej. Koło Gospodyń obecnie liczy 24 członkinie. Przewodniczącą Koła jest Pani Barbara Michalak.

Członkinie Koła posiadają wiele ukrywanych talentów chociażby talenty kulinarne, czy plastyczne, które mogą teraz oficjalnie zostać ujawnione. Te pełne pasji i energiczne kobiety będą realizować szereg działań skierowanych nie tylko do członkiń swojego Koła, ale również do całej społeczności wsi Sycanów i Dąbrowa oraz Gminy Buczek.

W dniu 28 lutego (tłusty czwartek) odbyło się spotkanie „pączkowe” w świetlicy środowiskowej w Sycanowie. Panie przygotowały przepyszne pączki, faworki i inne smakołyki. W spotkaniu ostatkowym brało udział ponad 20 pań. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Buczek – Bronisław Węglewski, który pogratulował Paniom inicjatywy założenia Koła Gospodyń Wiejskich.

 

Źródło: Gmina Buczek

Skomentuj [ 0 ]
12:50, 13.03.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET