Czwartek, 19 września 2019 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Nagroda dla Gminy Widawa

W dniu 4 czerwca br. Wójt Gminy Widawa na zaproszenie Krajowej Agencji Poszanowania Energii wziął udział w Konferencji Tematycznej,,Efektywność energetyczna szansą dla polskich gmin i przedsiębiorstw”, która odbyła się w Krakowie w ramach III Międzynarodowego Forum Energetyka, organizowanego na terenie Akademii Górniczo-Hutniczej.

Z okazji 25-lecia KAPE S.A. została zorganizowana uroczysta Gala, na której Wójt Michał Włodarczyk w towarzystwie kilkunastu laureatów z całej Polski odebrał z rąk Prezesa KAPE statuetkę oraz nagrodę dla Gminy Widawa za działania ukierunkowane na poprawę efektywności energetycznej, w tym przede wszystkim za budowę nowego przedszkola w standardzie pasywnym, monitorowanie i zarządzanie energią w budynku oraz efektywną współpracę z projektantami i doradcami energetycznymi.

Na Gali obecni byli min. parlamentarzyści, prezesi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, pracownicy KAPE, naukowcy, samorządowcy oraz przedsiębiorcy. Nagroda jest miłą niespodzianką i ukoronowaniem ciężkiej pracy, która została wykonana przy budowie długo wyczekiwanego budynku przedszkola i jednocześnie wielkim wyróżnieniem na arenie krajowej dla Gminy Widawa.

 

Źródło: Gmina Widawa

Skomentuj [ 0 ]
20:15, 14.06.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET