Wtorek, 28 stycznia 2020 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Będzie port multimodalny w Karsznicach

(fot. Nasze Miasto)

Jest deklaracja: Będzie port multimodalny w Karsznicach. Decyzje w tej sprawie zapadły dzisiaj ( 4 lipca) podczas spotkania w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi. W tej sprawie spotkali się marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreibera, przedstawiciele największych spółek PKP i samorządowcy ze Zduńskiej Woli.

Na zaproszenie Grzegorza Schreibera w spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim wzięli udział m.in.: prezes PKP Cargo Czesław Warsewicz, członek zarządu PKP S.A. Mirosław Antonowicz, członek zarządu PKP PLK Robert Sobczak, dyrektor Biura Logistyki PKP S.A. Henryk Zielazkiewicz, dyrektor projektu Mariusz Dubowski oraz przedstawiciele lokalnego samorządu: starosta zduńskowolski Hanna Iwaniuk i prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora.

Choć spotkanie miało charakter roboczy, to deklaracje, jak przekonują w Urzędzie Marszałkowskim mają bardzo konkretny wymiar.

 

Czytaj dalej: Nasze Miasto

Skomentuj [ 1 ]
14:15, 05.07.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Janek @ 21:42, 05.07.2019r. IP: *.*.195.251

A dlaczego nie było tam naszego powiatowego sołtysa ?

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET