Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Rajd rowerowy po gminie Buczek

W ramach unijnego projektu pn.: „ Jak Wojtek Został Strażakiem” Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Buczkowskiej serdecznie zaprasza wszystkich miłośników rowerowych przejażdżek do uczestnictwa w całodniowym  rajdzie rowerowym po Gminie Buczek.

Rajd „Szlakiem strażnic OSP Gminy Buczek „ odbędzie się 15 sierpnia 2019 roku o godzinie 1000, po zakończeniu imprezy organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom ciepły posiłek.

Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłoszenia udziału  do druha Wojciecha Kłosa 602-151-874 lub wojklos74@wp.pl do 12 sierpnia 2019 roku.

 

Projekt pn. „Jak Wojtek został strażakiem” – organizacja warsztatów szkoleniowych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Woli Buczkowskiej” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Źródło: Gmina Buczek

Skomentuj [ 0 ]
16:38, 07.08.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji      

Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET