Niedziela, 15 grudnia 2019 r., imieniny Niny, Celiny, Krystiany

Seniorzy Korabia rozpoczęli przygotowania do sezonu

23 lipca zaplanowany został pierwszy trening po przerwie letniej piłkarzy Korabia Łask, którzy rozpoczeli przygotowania do sezonu 2019/20. W okresie tym odbyły się cztery jednostki treningowe, zespół rozegrał też dwa test mecze.

Rywalami Korabia były Pogoń II Zduńska Wola (2-2) oraz w ostatni weekend grający w łódzkiej klasie A Kolejarz Łódź (1-2). Zawodnicy trenują na obiektach przy ulicy Narutowicza a na treningach pojawiło się sporo nowych twarzy. Za wcześnie jeszcze na personalia natomiast wszystko jest na dobrej drodze i jeżeli transfery tych zawodników zostaną dopięte to szykuje się nam całkiem ciekawa drużyna.

B-klasowe rozgrywki ruszają 7 września (terminarz na naszych stronach internetowych), a podopieczni trenerów Siębora i Bednarka mają do rozegrania jeszcze sześć gier kontrolnych. Rywalami łaskiej drużyny będą miedzy innymi: Orzeł Piątkowisko (08.08 boisko w Piątkowisku), LZS Rębieskie (10.08), ESPN Zjednoczeni z Bełchatowa, LKS Kamienna, Alfa Kleszczów oraz AKS SMS Łódź.

 

Źródło: futbolowo.pl

Skomentuj [ 0 ]
10:35, 09.08.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji      

Najnowsze komentarze

Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET