Sobota, 21 września 2019 r., imieniny Jonasza, Mateusza, Hipolita

Zmarł aspirant Krzysztof Heinrich z łaskiej komendy

Z ogromnym smutkiem informujemy, że zmarł oddany służbie Policjant aspirant Krzysztof Heinrich z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Odchodząc za wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku Rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów.

Aspirant Krzysztof Heinrich służył w policji przez 12 lat. Od 2014 roku związany był z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant. Miał 37 lat, był oddanym służbie funkcjonariuszem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i życzliwości. Zawsze pogodny i uśmiechnięty, nigdy nikomu nie odmawiał pomocy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 07.09.2019 r. o godz. 11:00 w Kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Łasku - Kolumnie.

Komendant Powiatowy Policji w Łasku, w swoim imieniu, a także kadry kierowniczej oraz policjantów i pracowników Policji naszej jednostki, składa Rodzinie i bliskim Krzysztofa Heinricha, wyrazy głębokiego współczucia.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
14:30, 04.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

:( @ 19:18, 07.09.2019r. IP: *.*.255.44

[*]...Żegnamy Cię kolego...:(( [*]

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Pogoda Łask z serwisu

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2019 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET