Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

8 marca "Pobiegnijmy dla kobiet"

Już 8 marca 2020 roku startujemy z charytatywną imprezą „ Pobiegnijmy dla kobiet”. Bieg odbędzie się w Parku Na Zdrowiu. Biuro zawodów, start i meta znajdują się przy wejściu do obiektu Aquapark Fala mieszczącego się przy alei Unii Lubelskiej 4 w Łodzi.

Uczestnicy pobiegną ze startu wspólnego na dystansie ok 5 km (2 pętle o długości ok 2,5 km). Z każdego wpisowego organizator przekaże 25 zł na wsparcie Domu Samotnej Matki w Łodzi. Zapisy już od 5 lutego 2020 roku.

W zawodach mogą uczestniczyć WSZYSTKIE OSOBY, które poprawnie dokonają zgłoszenia. Obowiązuje łączny limit 500 zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości uczestników. Prawo startu mają osoby, które do dnia 1 marca 2020 roku zgłoszą swój akces poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie https://www.time4s.pl/zapisy.html. Każdy z uczestników podczas weryfikacji w biurze zawodów zobowiązany jest do posiadania dokumentu tożsamości.

Bezpośredni link do zapisów:

http://https://www.time4s.pl/zapisy.php?dlaKobiet2020

Link do regulaminu:

https://www.time4s.pl/zapisy.html

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
17:15, 10.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET