Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Narada roczna podsumowująca działalność Komendy za 2019 rok

(fot. KP PSP Łask)

W Sali szkoleniowej Komendy Powiatowej PSP w Łasku odbyła się narada roczna podsumowująca działalność Komendy za 2019 rok. Naradę rozpoczął st. bryg. Piotr Rudecki – Komendant Powiatowy PSP w Łasku przedstawiając ogólną ocenę bezpieczeństwa pożarowego w powiecie łaskim,

popularyzację ochrony przeciwpożarowej przez Komendę oraz główne zadania zrealizowane w roku 2019. Następnie Naczelnik Wydziału Operacyjno – Szkoleniowego – st. kpt. Łukasz Bośka przedstawił działalność komórek organizacyjnych z zakresu zagadnień kontrolno – rozpoznawczych i kwatermistrzowskich, a także dokonał analizy zdarzeń za rok 2019.

Podsumowania działalności KP PSP Łask w roku 2019 dokonali: bryg. Grzegorz Janowski – Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi oraz Pan Piotr Wołosz – Starosta Łaski. Na zakończenie spotkania Wójtowie oraz przedstawiciele poszczególnych samorządów gminnych z terenu powiatu łaskiego podziękowali Komendantowi Powiatowemu PSP w Łasku za współpracę oraz okazane wsparcie w roku sprawozdawczym.

 

Źródło: KP PSP Łask

Skomentuj [ 0 ]
18:20, 10.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET