Poniedziałek, 30 marca 2020 r., imieniny Amelii, Kwiryna, Dobromira

Podsumowanie 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku

We wtorek, 11 lutego 2020 roku o godzinie 12:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano efekty pracy komendy w roku 2019. W spotkaniu oprócz kierownictwa łaskiej policji uczestniczyli przedstawiciele władz miasta i władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości oraz innych służb mundurowych, którzy na co dzień współpracują z Policją.

W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Łaskiego Piotr Wołosz, Wicestarosta Powiatu Łaskiego Teresa Wesołowska, Burmistrz gminy Łask Gabriel Szkudlarek, wójtowie i przedstawiciele gmin z powiatu, Prokurator Rejonowy w Łasku Czesław Żurowski oraz przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Łasku oraz kadra kierownicza komendy. Po przywitaniu gości odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Łasku insp. Piotr Bielewski, który przedstawił strukturę zatrudnienia w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku i omówił wyniki oraz efekty pracy pionu kryminalnego osiągnięte w 2019 roku.

W dalszej kolejności I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łasku mł. insp. Robert Krawczyk zaprezentował wyniki oraz poziom realizacji założeń na rzecz poprawy bezpieczeństwa pionu prewencji i ruchu drogowego. Podczas spotkania poruszane były wszystkie aspekty pracy łaskiej policji, Na koniec Komendant Powiatowy odniósł się do wsparcia samorządów, które przyczyniło się m.in. do modernizacji Stanowiska Kierowania KPP w Łasku oraz budowy nowej siedziby Komisariatu w Widawie.

Komendant podziękował także za dobrą służbę wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom naszej jednostki oraz podkreślił dobrą współpracę na linii samorządów, prokuratury i innych służb mundurowych. Szczególne podziękowania skierował do osób i instytucji, które wsparły inicjatywę utworzenia Alei Dębów Pamięci w Łasku.

Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy złożyli policjantom z Łasku gratulacje z tytułu osiągniętych w roku minionym wyników. Nawiązywali do wzorowej dotychczasowej współpracy samorządów z kierownictwem komendy oraz policjantami. Słowa uznania i podziękowań za pracę policjantów padły z ust Starosty Powiatu Łaskiego, Burmistrza, wójtów, Dowódcy 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego, Nadleśniczego oraz Pana Prokuratora.

Po odprawie zaproszeni goście mogli zobaczyć zmodernizowane stanowisko kierowania Komendy Powiatowej Policji w Łasku.

 

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
13:30, 12.02.2020 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET