Niedziela, 19 maja 2024 r., imieniny Iwa, Piotra, Celestyna

Policjantka z Łasku mistrzynią fitness

Kolejny raz st. asp. Katarzyna Staśkowska z komendy policji w Łasku zdobywa laury w Mistrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness oraz Mistrzostw Polski federacji IBFF i WPF. Pojedzie na Mistrzostwa Świata. Podczas dwóch dni zmagań na scenach Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness w Radzyminie i Siedlcach st. asp. Katarzyny Staśkowska z Komendy Powiatowej Policji w Łasku zdobyła złoto w kategoriach indywidualnych oraz tytuły najlepszej zawodniczki zawodów.

22 maja 2021 roku w Radzyminie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, w których wzięła udział policjantka z Łasku, przywożąc z tych zawodów złoto w kategorii Miss Toned Figure oraz została absolutną mistrzynią wśród startujących zawodniczek zdobywając tytuł Overall.

23 maja w Siedlcach, podczas Mistrzostw Polski federacji IBFF i WPF zdobyła złoty medal w kategoriach indywidualnych Ms. Figure powyżej 35 roku życia, srebrny Ms. Figure Hard oraz złoto w parach.

Podczas rywalizacji o tytuł najlepszej zawodniczki wśród wszystkich pań startujących w poszczególnych kategoriach została zwyciężczynią Overall Women, otrzymała również kwalifikację na Mistrzostwa Świata, które odbędą się pod koniec czerwca na Słowenii.