Piątek, 26 grudnia 2025 r., imieniny Szczepana, Dionizego,

Pogotowie Reporterskie

Baner reklamowy

Po 5 latach poszukiwań sam zgłosił się do łaskiej komendy

(fot. KPP Łask)

Policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu łaskiego, poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna sam zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Zgodnie z wyrokiem sądu najbliższe 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 grudnia 2025 roku, chwilę po godzinie 7.00. Do łaskiej jednostki Policji zgłosił się mężczyzna, który poinformował dyżurnego, że jest poszukiwany. Policjanci niezwłocznie sprawdzili jego dane w policyjnych systemach.

 

Mundurowi potwierdzili, że wobec 47-latka wydany został list gończy w związku z koniecznością odbycia kary pozbawienia wolności. Przez blisko pięć lat mężczyzna przebywał poza granicami kraju. Po powrocie do Polski zdecydował się stawić w jednostce Policji i odbyć zasądzoną w 2020 roku karę 4 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i zgodnie z obowiązującymi procedurami doprowadzony do zakładu karnego.

 

Każdego dnia policjanci sprawdzają adresy oraz miejsca pobytu osób poszukiwanych na podstawie listów gończych lub sądowych nakazów doprowadzenia do zakładów karnych. Osoby te, chcąc uniknąć odpowiedzialności, często pozostają poza granicami kraju lub ukrywają się przez długi czas, jednak prędzej czy później muszą liczyć się z konsekwencjami wynikającymi z prawomocnych wyroków sądów.

 

młodszy aspirant Bartłomiej Kozłowski 

Skomentuj [ 0 ]
09:35, 26.12.2025 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz




Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne artykuły

Reklama

Reklama
Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Reklama

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarze

Pogoda

Facebook

Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2025 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Realizacja: PRO-NET