Poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

Kazimierz Werner, lat 92, zmarł 18 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 21 czerwca w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Wojciech Nowakowski, lat 74, zmarł 21 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 25 czerwca w Kościele Parafialnym w Borszewicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Zbigniew Stężały, lat 51, zmarł 22 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 26 czerwca w Kościele Parafialnym w Wygiełzowie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Stanisława Jakubczak, lat 89, zmarła 22 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 25 czerwca w Kościele Parafialnym w Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Teresa Małolepsza, lat 66, zmarła 23 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 27 czerwca w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Barbara Maria Kamerdyniak, lat 85, zmarła 25 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 28 czerwca w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Edward Szewczyk, lat 83, zmarł 27 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 30 czerwca w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Roman Sobul, lat 61, zmarł 28 czerwca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 1 lipca w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

Skomentuj [ 0 ]
13:17, 01.07.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET