Poniedziałek, 28 września 2020 r., imieniny Luby, Wacława, Salomona

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

Marianna Kempka zd. Perek, lat 74, zmarła 30 lipca br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 2 sierpnia w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku. Msze święte za dusze zmarłej odprawione zostaną w dniu 10.08.br. o godz. 18.00 w Kolegiacie Łaskiej oraz w dniu 16.08.br. o godz. 15.30 w Częstochowie na Jasnej Górze

Zofia Szkudlarek, lat 85, zmarła 1 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 4 sierpnia w Kościele Parafialnym w Wiewiórczynie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Rafał Dregier, lat 38, zmarł 1 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we poniedziałek  4 sierpnia w Kościele Parafialnym pw. Wniebowzięcia N.M.P w Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

Czesław Wedler, lat 81, zmarł 2 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 5 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Zygmunt Bulzacki, lat 74, zmarł 2 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 5 sierpnia w Kolegiacie Sieradzkiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
09:51, 07.08.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET