Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

Antoni Szukalski, lat 60, zmarł 14 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 16 sierpnia w Kościele Parafialnym pod wezw. Św. Faustyny Kowalskiej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Kazimiera Pietrowska, lat 89, zmarła 14 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 16 sierpnia w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Franciszek Janas, lat 91, zmarł 15 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 19 sierpnia w Kościele Parafialnym w Marzeninie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Marzeninie.

Jan Baum, lat 71, zmarł 16 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 20 sierpnia w Kościele Parafialnym pw. Wniebowzięcie N.M.P. W Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

Marian Głaz, lat 73, zmarł 17 sierpnia br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 20 sierpnia w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
13:11, 20.08.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET