Środa, 30 września 2020 r., imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

Wiesław Grzelik, lat 58, zmarł 8 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 11 września w Kościele Parafialnym w Dobroniu. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Katarzyna Białecka, lat 69, zmarła 9 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 13 września w Kaplicy na Miejskim Cmentarzu przy ul. Bema w Zduńskiej Woli. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Jerzy Cieślak, lat 80, zmarł 9 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 12 września w Kościele Parafialnym w Borszewicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Janina Tyluś, lat 76, zmarła 11 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 13 września w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Krzysztof Rosiak, lat 63, zmarł 13 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 16 września w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Stanisław Magnuski, lat 86, zmarł 13 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 17 września w Kościele Parafialnym w Mikołajewicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Mikołajewicach.

Katarzyna Zaganiacz, lat 39, zmarła 13 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 16 września w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Mieczysław Skiba, lat 85, zmarł 14 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 17 września w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Zenon Janiszewski, lat 79, zmarł 14 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 18 września w Kościele Parafialnym we Wrzeszczewicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Wrzeszczewicach.

 

Skomentuj [ 0 ]
14:52, 19.09.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusjiNajnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET