Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 


Janina Kostrzewa, lat 62, zmarła 25 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w niedzielę 28 września w Kościele Parafialnym w Kwiatkowicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kwiatkowicach.

Ryszard Kowalski, lat 47, zmarł 25 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 30 września w Kościele Parafialnym w Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

Krystyna Bugajska, lat 77, zmarła 25 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 30 września w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Tadeusz Nowak, lat 61, zmarł 26 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 29 września w Kaplicy Cmentarnej w Tuszynie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Tuszynie.
 
Mieczysław Szymczak, lat 81, zmarł 28 września br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 1 października w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
11:45, 02.10.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET