Czwartek, 13 maja 2021 r., imieniny Serwacego, Ofelii, Roberty

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

 

Marta Szubert, lat 75, zmarła 28 października br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 30 października w Kaplicy Cmentarnej w Łasku o godz. 13.00, po mszy nastąpi pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Gabriel Birski, lat 45, zmarł 27 października br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 31 października w Kaplicy Cmentarnej w Łasku o godz. 12.00, po mszy nastąpi pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 Kazimierz Pietrasiak, lat 55, zmarł 24 października br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 28 października w Kościele Parafialnym w Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

Natalia Jakubczak, lat 89, zmarła 24 października br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 28 października w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Teresa Bistuła, lat 69, zmarła 24 października br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 29 października w Kościele Parafialnym w Kolumnie. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

 

Skomentuj [ 0 ]
10:30, 30.10.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2021 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET