Środa, 30 września 2020 r., imieniny Honoriusza, Wery, Hieronima

Pogotowie Reporterskie

Odeszli do wieczności

 

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

 

 

 

 

 

Irena Gajewczyk, lat 63, zmarła 7 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 12 listopada w Kaplicy Cmentarnej w Łasku o godz. 14.00, po mszy nastąpi pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Zygmunt Kubera, lat 72, zmarł 9 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 12 listopada w Kościele Parafialnym pw. św. Rafała i św. Ducha w Łasku o godz. 12.30. Po mszy nastąpi pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.Stanisław Marciniak, lat 55, zmarł 31 października br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 7 listopada w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Stanisław Kostrzewa, lat 71, zmarł 3 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 6 listopada w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Mirosława Pacholczyk, lat 72, zmarła 3 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 5 listopada w Kościele Parafialnym we Wrzeszczewicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Miejscowym Cmentarzu.

Jerzy Sobczak, lat 81, zmarł 3 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 5 listopada w Kolegiacie Łaskiej. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Czesław Szwarc, lat 68, zmarł 5 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w sobotę 8 listopada w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Stanisław Sobczak, lat 81, zmarła 6 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 10 listopada w Kościele Parafialnym pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Kolumnie.

Irena Gajewczyk, lat 63, zmarła 7 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 12 listopada w Kaplicy Cmentarnej w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

Zygmunt Kubera, lat 72, zmarł 9 listopada br. Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 12 listopada w Kościele Parafialnym pw. św. Rafała i św. Ducha w Łasku. Po mszy nastąpił pogrzeb na Cmentarzu w Łasku.

 

 

Skomentuj [ 0 ]
20:38, 10.11.2014 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia


© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET