Trasy wszystkich etapów Wyścigu kolarskiego " Po Ziemi Łódzkiej"
W czwartek, 13 sierpnia rozegrany zostanie I etap Wyścigu Kolarskiego "Po Ziemi Łódzkiej" - „Dookoła Sędziejowic” w godz 16.00 – 19.00 na czas przejazdu kolarzy zamknięte będzie centrum Sędziejowic i droga wojewódzka nr 481w Pruszkowie. Ruch będzie puszczany wahadłowo.
13 sierpnia - 1. etap - Sędziejowice "Dookoła Sędziejowic" 16.00 - 19.00
14 sierpnia - 2. etap - Łask "Dookoła Łasku" 16.00 - 19.00
15 sierpnia - 3. etap - Zduńska Wola „Po Powiecie Zduńskowolskim” 12.30 - 15.30
16 sierpnia - 4. etap - Buczek "Dookoła Buczku" 11.30 - 15.30
- Skomentuj [ 10 ]
- 08:43, 06.08.2015 r.
Wasze komentarze
Brodziak @ 16:11, 06.08.2015r. IP: *.*.57.199
Parunastu pajaców na rowerach i kilkudziesięciu cwaniaków w samochodach.Cała gmina stoi bo pajace jadą na rowerach.TFU!
Włodek @ 08:26, 07.08.2015r. IP: *.*.182.81
Ile trzeba mieć złej woli , niewiedzy i braku szacunku dla ludzi którzy mają pasję , żeby napisać taki tekst jak Brodziak ?
Słowa uznania dla organizatorów imprezy.
Przemek @ 09:36, 07.08.2015r. IP: *.*.133.209
doskonale....jak najwięcej
janusz @ 11:08, 07.08.2015r. IP: *.*.38.228
Tych "pajaców" pewnie będzie dobra setka, albo nawet więcej.
janek @ 16:23, 07.08.2015r. IP: *.*.17.108
Do Brodziaka: jeśli chciałeś zaistnieć to zrobiłeś to w żałosnym stylu.TFU słońce żle wpływa na twój umysł
Brodziak @ 19:57, 08.08.2015r. IP: *.*.217.245
Do włodka,swoje pasje uprawiajcie tam gdzie nie będziecie przeszkadzać innym,ja i tacy jak ja nie uzurpujemy sobie prawa do bycia ponad całą resztę obywateli.A więc jeszcze raz,swoje pasje uprawiać bez szkody dla innych!!!!!!!!!!!!!!!!1
ispep @ 23:27, 08.08.2015r. IP: *.*.17.237
Ta pasja spowoduje, że ja nie mogę uprawiać swobodnie swojej pasjii. Ale czego nie robi się dla pasjii. Moją nową pasją będzie.... przeszkadzanie w innych pasjach. Ale pasjaaaaaa!
Janusz @ 07:17, 10.08.2015r. IP: *.*.254.120
Do Brodzik. Czyli uważasz, że uczestnicy Tour de Pologne, Tour de Frans i inne wyścigi to grupy pajaców. Niestety specyfika tego sportu jest to, że zawody rozgrywane są na drogach publicznych. Faktem jest natomiast, że rozgrywane są raz w roku a nie jak mecze raz w tygodniu bo na obiekcie sportowym. Ostatnio w Łodzi na Piotrkowskiej była meta wyścigu Solidarności i Olimpijczyków. Centrum Łodzi było zamknięte dla kierowców i jakoś nikt nie psioczył. Myślę, że raz do roku można wytrzymać utrudnienia w ruchu drogowym.
W ogóle dobrze, że są tacy co chcą to robić.Z tego co wiem to na tym wyścigu ścigali startowali wielcy polscy kolarze, Kwiatkowski, Gołaś, Białowieżec, Janiaczyk i inni.
Udanej imprezy życzę
ludomir @ 11:50, 10.08.2015r. IP: *.*.5.150
Nie odpowiadaj Brodziakowi bo on i tak tego nie zrozumie. Przede wszystkim to wypowiada się w sprawie, o której ma raczej mgliste pojęcie, no ale przecież jesteśmy w POLSCE, kraju wybranym, gdzie niemal każdy myli wolność wypowiedzi z demokratycznym prostactwem, chamstwem i prymitywem. Od razu widać, że facet w doołpie był i gufno widział, ale wie fszysko.
Obecnie jest tak, że wiele wyścigów mniejszej rangi odbywa się niemal w ruchu ulicznym, a droga "zamykana" jest tylko na przejazd głównej kolumny wyścigu. Maruderzy i spóźnialscy często jadą już w normalnym ruchu ulicznym.
A czy w związku z meczami piłki kopanej, sportem narodowym polaczków (ha, ha, ha), nie zamyka się ulic i to na wiele godzin? Wystarczy tylko przykład wspomnianej wyżej Łodzi i derbów miasta odbywających się kilka lat wcześniej. Czy nie zamykano jednych z najważniejszych arterii miasta - Mickiewicza i Piłsudskiego - na czas przejścia hordy kibiców z jednego stadionu na drugi?
O dziwo, w kolarstwie mamy mistrza świata, mistrza świata zawodowców, a w piłce kopanej? Nasi kopacze nie nadają sie nawet do podawania piłek najlepszym.
Janusz @ 09:50, 11.08.2015r. IP: *.*.239.97
Do Ludomir.
Dobrze napisane. Nic dodać nic ująć. Pozdrawiam
Dodaj komentarz
Reklama





Popularne artykuły
- Zaginiona Natalia Wilczyńska - AKTUALIZACJA
- Spór o funkcjonowanie miejskiego basenu
- Łask. Odeszli do wieczności
- Łask. Odeszli do wieczności
- Plan kolędy na nadchodzący tydzień
- MPWiK. Relacja z konferencji naukowo - technicznej w Łasku (video)
- XXIV sesja Rady Miejskiej w Łasku
- Kursowanie autobusów ZKM Łask w Pabianicach
- Łask. Gmina podsumowała miniony rok
- Pożar poddasza w Luciejowie
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Szukam osoby do wyprowadzania psa
- Odśnieżanie
- Kupię małą działkę
- Mieszkanie do wynajęcia
- Odśnieżanie
- KUPIĘ WOJSKOWE MEDALE,ORDERY,ODZNAKI,ODZNACZENIA
- KUPIĘ SZABLE,BAGNETY,KORDZIKI,NOŻE STARE WOJSKOWE
- Porzodki
- male kotki
- GARAZ do wynajecia
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
- Gdzie na bezpieczne zakupy
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- W związku z pojawieniem się wprowadzającego w błąd i jednocześnie oczerniającego nasze stowar
- A czytałeś artykuł, czy tak fanzolisz bez sensu?
- Celina jak pierdłeś z kleksem to bierz siatkę i łap a nie szukasz pomocy na forum i udajesz że
- Do @ Obserwator Dziękuję za informację. Higiena, czystość to podstawa bezpiecznej pływalni. J
- Kolejny bandycki system, zbędnie obciążający przedsiębiorców
. Przygotowany został przez c - Poproszę o informację na temat rzekomego skarżenia wody poprzez obecność kału w basenie. Jakie
- Ale co chyba najważniejsze jest on NORMALNYM CZŁOWIEKIEM, powiedziałbym że nawet skromnym......n
- @Celina z tym zabarwieniem to już prawie się udało. Już widzieliśmy jak g… pływało. Z góry
- Wiemy, że te tematy wywołują wiele kontrowersji i że za wszystkie te niedogodności dla Państwa
- Czyli jak dobrze rozumiem, dalej nie spełniamy wymogów jakie UE postawiła, ale to już nie jest w
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
10. Festiwal Róży w Łasku
-
Święto Truskawki 2025 - część 1 (niedziela)
-
Święto Truskawki 2025 - część 4
-
Święto Truskawki 2025 - część 3
-
Święto Truskawki 2025 - część 2
-
Święto Truskawki 2025 - część 1
-
Walne zebranie delegatów Łaskiej Spółdzielni Mleczarskiej
-
III Piknik Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Łaskiego
-
Maturzyści z LO w Kolumnie zakończyli rok szkolny
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej



