Wtorek, 30 kwietnia 2024 r., imieniny Katarzyny, Mariana, Lilii

Kamil Chaber i Patryk Smyrski wciąż niepokonani wśród panów

Za nami kolejny weekend z Wakacyjną Ligą Siatkówki Plażowej. W ostatnią sobotę, 15 lipca 20 męskich duetów wzięło udział w drugim turnieju eliminacyjnym panów, który jednocześnie był turniejem nocnym.

Po raz drugi z rzędu na najwyższym stopniu podium stanęli Kamil Chaber i Patryk Smyrski, którzy w zakończonym tuż po północy meczu finałowym pokonali Dawida Stępniaka i Pawła Kozielskiego 2:0. Brązowe medale powędrowały do Karola Kaczmarka i Szymona Karnkowskiego, którzy równie potrzebowali dwóch setów aby zwyciężyć z Tomaszem Mikutą i Michałem Wolskim.

Po dwóch turniejach eliminacyjnych i turnieju mikstów samotnym liderem rankingu panów został Patryk Smyrski, który zgromadził na swoim koncie 618 punktów. Kolejne pozycje zajmują: Dawid Zając (539), Kamil Chaber (480), Dariusz Migdal (401), Łukasz Szremski (380) i Karol Kaczmarek (328).

Ranking zawodników.

Kolejny turniej panów rozegrany zostanie 29 lipca, wcześniej jednak zagrają panie. II turniej eliminacyjny już 22 lipca – będzie to jednocześnie turniej nocny.