Sobota, 18 maja 2024 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Podemski Młodzieżowym Mistrzem Łasku

(fot. Tenis Łask)

W dniach 28-29 lipca na kortach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku odbyły się coroczne Młodzieżowe Mistrzostwa Łasku. Rok temu najlepszym zawodnikiem był Damian Strzelec przed Piotrem Plecińskim i Kamilem Wyruchem.

W tym roku na kortach pojawiło się 6 uczestników, którzy zostali podzieleni na 2 grupy. Wszystkie mecze były bardzo wyczerpujące, bo temperatura w cieniu wynosiła około 30 stopni.

W grupie A zagrali Damian Strzelec, Adam Miedzianowski i Kamil Wyruch – najlepszym zawodnikiem był Kamil przed Damianem i Adamem.

W grupie B zagrali Piotr Pleciński, Maciej Bem i Przemysław Podemski – najlepszym zawodnikiem był Przemek przed Piotrem.

W sobotnie popołudnie w półfinałach zmierzyli się Kamil Wyruch z Piotrem Plecińskim. Kamil pewnie pokonał Piotra 6/3 7/6. W drugim półfinale spotkali się dwaj pierwszoligowcy Damian i Przemek, ubiegłoroczny mistrz został pokonany przez Przemka 6/4 7/6.

W niedzielne południe poznaliśmy młodzieżowego mistrza Łasku. Przemek Podemski wygrał turniej pokonując Kamila Wyrucha 6/4 7/6. Puchar za trzecie miejsce otrzymał Damian Strzelec, który pokonał Piotrka Plecińskiego 6/0 6/1.

Źródło: tenislask.net

11:40, 01.08.2018 r.