Turniej piłkarski o Puchar Starosty Łaskiego
W miniony weekend na boisku przy ul. Narutowicza w Łasku został rozegrany turniej piłki nożnej rocznika 2012-2013 o Puchar Starosty Łaskiego organizowany przez Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy KORAB Łask.
Na zaproszenie trenera z Korabu przybyły drużyny z FA Bełchatów, APN „Funinio” Kolumna, MKP Boruta Zgierz, MKS Zduńska Wola, AP Kleszczów, ale oczywiście nie mogło też zabraknąć UMKS Korab I oraz UMKS Korab II z Łasku.
Turniej rozgrywany był na dwóch mini boiskach. Młodzi piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z 5 zawodników. Spotkania były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Młodzi adepci futbolu podeszli do turnieju z ogromnym zaangażowaniem i poświeceniem starając się zyskać, jak największą przewagę nad rywalami.
Dla wszystkich zawodników oraz ich kibiców drużyna UMKS Korab Łask przygotowała małe niespodzianki. Do atrakcji można było zaliczyć pokazy modeli latających prezentowane przez członków klubu modelarstwa lotniczego
i kosmicznego działającego przy Łaskim Domu Kultury oraz konkursy, gdzie przy ogromnym dopingu dzieci, dzielni rodzice walczyli o nagrody ufundowane przez firmę Villaro oraz Soligrano.
Turniej zakończył się w przyjemnej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji. Nie było drużyn lepszych czy gorszych wszyscy młodzi piłkarze otrzymali pamiątkowe medale, nagrody rzeczowe, puchary ufundowane przez Starostę Łaskiego oraz sponsorów, bez których to widowisko nie mogło by się odbyć.
Słowa uznania należą się rodzicom, którzy w ten dość wietrzny dzień ogrzewali brzuszki herbatą, kawą oczywiście podawaną z kawałkiem pysznego ciasta oraz kiełbaskami, których zapachy nadal unoszą się nad Łaskiem.
Nad sprawną organizacją turnieju czuwali trenerzy oraz zarząd UMKS Korab Łask.
Ogromne podziękowania dla starosty łaskiego Pani Teresie Wesołowskiej za ufundowanie pucharów oraz firmom wspierającym:
TP Trans, MARWIS, Villard by mmer, BK Business, Soligrano, Over Grup, Dernet, Elbud, STEC, Openbrokers, Teresa Kopias, Clasictech.
Źródło: Korab Łask
- Skomentuj [ 0 ]
- 13:40, 26.09.2018 r.
Wasze komentarze
Dodaj komentarz
Reklama





Popularne artykuły
- Nastolatka pod kołami nissana
- Potrącenie dwóch nastolatek na przejściu dla pieszych w Łasku
- Łask. Odeszli do wieczności
- Buczek. Zdaniem Wójta
- Śmiertelne potrącenie w Mikolajówku
- Kompletnie pijany wjechał do przydrożnego rowu
- Buczek. Setne urodziny Mariana Kępczaka
- Przebudowa 11 ulic w Woli Łaskiej i Ostrowie – prace nabierają tempa
- Policyjna asysta honorowa na ślubie łaskich policjantów
- Łask. Odeszli do wieczności
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Garaż do wynajęcia
- Sprzedam ogródek działkowy
- Sprzątanie
- Sprzedam Opel Astra J
- Opieka nad osobą starszą
- kupie silnik 2.9 td do sprinter 212 / 312 do kwoty 7000
- Znaleziono kołpak Renault 15'
- Kocurki oddam do adopcji
- Zagubione klucze
- Spszontanie
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie
Ostatnio na forum
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
- Gdzie na bezpieczne zakupy
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- i co dziecka nie pamietacie jak w latach 80 byly kartki na TUSK END URSULA YON DER
- A Warszawska nie kończy sie czasem na skrzyżowaniu przy cmentarzu??a Objazdowa zaczyna sie od krzy
- t Taka jestst Prrawda Dzieki za opoblikowanie czemu nasz PREMIER jest jak horagiewka
- mam duzo lat pamietam lata 80 gdzie w szkole trzeba bylo na uroczystosci ach byc w czerwonym krawac
- PANIE JEZU CHRYSTE. PROSZĘ PRZYTUL DO SWOJEGO SERCA ❤️
- Powyższe komentarze dowodzą tylko prawdziwości podziału politycznego w tym kraju. Prawica rzą
- facet nie napierda*aj tekstami z tv ruspublika, nie pasi do Moskwy albo Budapesztu zmanierowany komu
- Skoro dla niektórych te rurki w nosie albo te ogrody i sadzenie kwiatów jest najważniejsze to naw
- Pensje niektórych lekarzy potrafią sięgać nawet 100-200 tys. zł, nie zdziwiłbym się gdyby wł
- Idiota i potencjalny morderca
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
10. Festiwal Róży w Łasku
-
Święto Truskawki 2025 - część 1 (niedziela)
-
Święto Truskawki 2025 - część 4
-
Święto Truskawki 2025 - część 3
-
Święto Truskawki 2025 - część 2
-
Święto Truskawki 2025 - część 1
-
Walne zebranie delegatów Łaskiej Spółdzielni Mleczarskiej
-
III Piknik Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Łaskiego
-
Maturzyści z LO w Kolumnie zakończyli rok szkolny
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej
