Środa, 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Pogotowie Reporterskie

"Siatkarskie fundamenty" za nami

Dziewczęta z roczników 2006 i 2007 (z przewagą tych drugich) udały się  w niedzielę 7 października do Warszawy, gdzie wzięły udział w ogólnopolskim turnieju organizowanym przez ursynowski KS Metro.

Łaskowianki, które po raz pierwszy w tym składzie grały "szóstkami" zwyciężyły w 3 z 6 rozgrywanych niedzielnych spotkań i uplasowały się na czwartej pozycji w gronie 6 zespołów.

Podopieczne trener Mai Lipowskiej w fazie zasadniczej pokonały zespoły: Siatkarza Koło, Perły Złotokłos i NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki, uległy natomiast MOS-owi Wola Warszawa i KS Metro Warszawa.

W meczu o III miejsce Łaskovia ponownie zmierzyła się z NOSiR-em i tym razem lepszy okazał się zespół z Mazowsza. Pierwsze miejsce powędrowało do gospodyń, a na drugiej pozycji MOS Wola.

Serdecznie dziękujemy Klub Sportowy METRO Warszawa - sekcja siatkówki dziewcząt za zaproszenie na dzisiejszy turniej!

Łaskovia do stolicy pojechała w składzie: Julia Majda, Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Julia Bryl, Natalia Łuczak, Ania Martynowska, Hania Puchała, Paulina Hajdo, Natalia Drewnowska, Maja Felczerek i Amelia Piotrowicz.

 

Źródło: Łaskovia

Skomentuj [ 0 ]
09:35, 08.10.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET