Wtorek, 26 maja 2020 r., imieniny Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogotowie Reporterskie

ENSURE projekt: partnerzy projektu spotykają się w Pesaro, we Włoszech!

Gospodarzem IV Międzynarodowego spotkania Partnerów, które odbędzie się 15-17 października 2018 r., w Pesaro, we Włoszech będzie Organizacja Associazione Alessandro Bartola. Projekt jest finansowany przez program ,,Europa dla Obywateli’’.

Wydarzenie zgromadzi 37 międzynarodowych uczestników ze Słowenii, Chorwacji, Serbii, Czech, Polski, Hiszpanii, Bługarii, Litwy, Grecji, Czarnogóry, Włoch, Wegier oraz Rumunii.

Głównym tematem trzydniowej konferencji będzie ,,Wspólna polityka rolna w nowej perspektywie’’. Uczestnicy projektu będą mieć możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy na temat polityki rolnej.

Wydarzenie jest zorganizowane przy współpracy School of Agriculture, the Accademia Agraria of Pesaro, the University of Urbino i the Associazione Produttori della Valle del Foglia. Patronatem wydarzenia jest Council of Region Marche i gmina Pesaro. W ramach wydarzenia planowana jest wizyta studyjna w mieście Urbino.

 

Źródło: UM Łask

Skomentuj [ 0 ]
09:35, 11.10.2018 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET