Poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r., imieniny Piotra, Rity, Angeliny

Zwycięstwo młodzieży Orkana na zakończenie rundy

Orkan kontra Pilica Przedbórz. Goście choć w tabeli są daleko to przyjechali podbudowani zwycięstwem z Nerem, Orkan po pokonaniu Radomska chciał podtrzymać dobrą passę. Skład Orkana jak w Radomsku.

Trener Tomasz Kmiecik postawił na: Michał - Kacper, Andrzej, Łukasz, Grzegorz - Łukasz, Patryk, Damian, Patryk, Michał - Piotr. Początek i od razu cios. Rzut rożny i gol dla gości. Pierwsza połowa słaba w naszym wykonaniu. Po przerwie już zobaczyliśmy lepszą grę Orkana. Dużo ożywienia wniósł wprowadzony po przerwie Hubert Berłowski. W 60 minucie dobrą piłkę dostał Piotr Burski, uciekł obrońcy i dograł wzdłuż bramki.

Tam bramkarza uprzedził Hubert Berłowski i umieścił piłkę w siatce . 1:1. Orkan dążył do strzelenia kolejnego gola, kilka razy szarpnął Mateusz Wroński, ale zabrakło precyzji w dograniu, lub na posterunku był bramkarz Pilicy. Goście też starali się odgryzać i byli w tym groźni. Jeszcze mieliśmy wolnego pośredniego z 6 metrów [zablokowany], strzał Piotrka Burskiego obok spojenia i sytuację Huberta Berłowskiego, ale bramkarz obronił.

Ostatni gwizdek i podział punktów jest wynikiem sprawiedliwym. Ten mecz ewidentnie nam nie wyszedł, nie graliśmy tego co potrafimy i nie realizowaliśmy założeń taktycznych. Szkoda straty dwóch punktów, tym bardziej, że oprócz nas czołówka solidarnie wygrała.

Suchar Karola: Za co łapią się hydraulicy ? ZaWory !

Okazałe zwycięstwo i drugie miejsce młodej drużyny Orkana na zakończenie rundy jesiennej !!! Drużyna prowadzona przez Patryka Niciaka pokonała Jagę 6:1 !!! Trzy gole strzelił Jakub Kazimierczak, po jednej Marcel Tomczyk, Bartek Rabski i Marcel Kubiak !!! Gratulacje !!!

Bronisław Węglewski 84,58 procentowe poparcie w Gminie Buczek !!! Gratulacje Wójcie !!!!
GKS Orkan Buczek - Pilica Przedbórz 1:1
OrkanGol: Hubert Berłowski

Źródło: Orkan Buczek

13:40, 24.10.2018 r.