Transmisje obrad Rady Gminy Widawa
Wraz z nową kadencją Rady Gminy Widawa zaczynając od I sesji w dniu 17 listopada 2018 o godzinie 12:00, posiedzenia Rady Gminy Widawa będą nagrywane i na żywo transmitowane za pośrednictwem platformy Youtube
na kanale GminaWidawa pod adresem https://www.youtube.com/user/GminaWidawa/live
Informacje RODO
Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 informujemy, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Urząd Gminy Widawa, 98-170 Widawa; Rynek Kościuszki 10, 98-170 Widawa, email: poczta@widawa.pl, telefon: 43 672 10 34
2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych jest Marcin Kominiarczyk, adres email: e-mail: inspektor@cbi24.pl.
3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków prawnych ciążących na Administratorze.
4. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach odrębnych, w tym przepisów archiwalnych.
5. Podstawą prawną przetwarzania danych jest:
- art. 6 ust. 1 lit. c) ww. Rozporządzenia.
- art. 20 ust. 1b ustawy z 8.03.1990 r. o samorządzie gminnym – dalej u.s.g., obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane na stronie internetowej YouTube, a także w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty.
6. Odbiorcami Pani/Pana danych będą podmioty, które na podstawie zawartych umów przetwarzają dane osobowe w imieniu Administratora.
7. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do:
- dostępu do treści swoich danych oraz możliwości ich poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, a także - w przypadkach przewidzianych prawem - prawo do usunięcia danych i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych.
- wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku gdy przetwarzanie danych odbywa się z naruszeniem przepisów powyższego rozporządzenia tj. Prezesa Ochrony Danych Osobowych,
ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Ponadto informujemy, iż w związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych nie podlega Pan/Pani decyzjom, które się opierają wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, o czym stanowi art. 22 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
Źródło: Gmina Widawa
- Skomentuj [ 0 ]
- 19:25, 16.11.2018 r.
Wasze komentarze
Dodaj komentarz
Reklama





Popularne artykuły
- Jubileuszowy 10. Festiwal Róży (zdjęcia i video)
- Łask. Odeszli do wieczności
- Łask. Startuje projekt „Miejskie Zacisze”
- Uwaga‼️‼️ zaginęła starsza pani‼️ AKTUALIZACJA
- Koniec roweru miejskiego w Łasku
- Bezpieczniej dla pieszych w Łasku
- 10. Festiwal Róż – niedziela pełna słońca, uśmiechów i niezwykłych chwil
- Wojewoda łódzki zwołuje sztab kryzysowy- AKTUALIZACJA
- Niż genueński podtopił regiony
- Aktualizacja ostrzeżenia meteo
Reklama


Najnowsze ogłoszenia
- Kostka brukowa wokół pomników
- LETNISKO
- Wynajmę garaż
- Do wynajecia
- Toyota Yaris , benzyna, 2024 r, jak nowa
- Spszontanie
- Działki budowlane
- Stróżówka Portiernia Ochrona Wartownia Budka Parkingowa Pawi
- Skuter Aprilia Sonic 50 2T 2003r
- Mini Piła Akumulatorowa Imoum 2x Aku Mocna Lekka Mała Zestaw
Przeglądaj
Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum
- Jak zmienia się nasze miasto
- Szukam lokalnego korepetytora
- Podziękowanie
- Witam wszystkich, szukam lokalnego korepetytora
- Przerwy w oświetleniu ulic.
- Łohojsk nie powinien być już miastem partnerskim dla Łasku
- Zima,zima
- F16
- Czy mógłby ktoś wyjaśnić co z remontem drogi nr 473,cz będzie rondo w Bałuczu.
- Gdzie na bezpieczne zakupy
Więcej dyskusji
Najnowsze komentarze
- Swoją drogą - akcja polskich onanistów i inceli.
- To po co używasz słowa zemsta? Czy przykład bierzesz retoryczny z pewnego mało rozgarniętego i
- Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają.
- Trzeba przyznać i docenić próby zrobienia czegoś w Łasku i dobre intencje władz gminnych. Zaws
- To chyba ty śpisz i musisz się obudzić, albo próbujesz zrobić ludzi głupków. 7 i 21 kwiecie
- Jak ten obrzydliwy projekt ma zwiększyć bioróżnorodnoś
ć? 45% betonu i obrzydliwe iglaki za - W gminie łask mają w piłce coś takiego jak okres lęgowy ptaków. Geniusze z osiedla przylesie w
- Obudźcie się wreszcie!!! Naprawdę nie zauważyliście, że te Wasze "konsultacje społeczne" odby
- Na powyższym zdjęciu widać patologie drogowa jaka serwuja nam czuby odpowiedzialne za drogi
- W tej dyskusji, poza wątkami politycznymi, po raz kolejny widać efekt braku konsultacji społeczny
Pogoda
Najnowsze zdjęcia
-
10. Festiwal Róży w Łasku
-
Święto Truskawki 2025 - część 1 (niedziela)
-
Święto Truskawki 2025 - część 4
-
Święto Truskawki 2025 - część 3
-
Święto Truskawki 2025 - część 2
-
Święto Truskawki 2025 - część 1
-
Walne zebranie delegatów Łaskiej Spółdzielni Mleczarskiej
-
III Piknik Kół Gospodyń Wiejskich z Powiatu Łaskiego
-
Maturzyści z LO w Kolumnie zakończyli rok szkolny
-
Kwietna łąka Młodzieżowej Rady Miejskiej