Środa, 27 maja 2020 r., imieniny Jana, Juliusza, Radowita

Pogotowie Reporterskie

Ruszyły przygotowania do imprezy MotoFolk – Sędziejowice 2019

1-2 czerwca 2019 r. na placu przy Stadionie Gminnym w Sędziejowicach odbędzie się święto gminy, które od bieżącego roku zyskało oficjalną nazwę - „MotoFolk Sędziejowice 2019”.

 


Organizatorzy przewidzieli dla mieszkańców i przybyłych gości mnóstwo atrakcji rozłożonych na dwa dni. Odbędą się m.in.: Piknik Motocyklowy, Mistrzostwa w Armwrestlingu, Przegląd Zespołów Rozrywkowych oraz Regionalny Festiwal Folkloru „Spotkanie nad Grabią”. - Robimy wszystko, żeby nasza oferta trafiła w gusta każdego mieszkańca, bez względu na wiek czy zainteresowania. Pierwszego dnia motywem wiodącym będzie piknik motocyklowy, natomiast drugiego skupimy się na tym, co w naszej historii mamy najcenniejszego, czyli kulturze folklorystycznej. Oprócz tego, drugiego dnia mnóstwo atrakcji czekać będzie na najmłodszych. Wszystko to uzupełnione koncertami i występem najsłynniejszej, polskiej ławeczki – zapowiada Dariusz Cieślak, Wójt Gminy Sędziejowice.

Gwiazdami, które wystąpią na MotoFolku będą zespoły Long & Junior i Krywań. Czas mieszkańcom umilą aktorzy z serialu "Ranczo" - kabaret KaŁaMaSz.

Organizatorami imprezy są: Wójt Gminy Sędziejowice, Grupa motocyklowa Forever Young, Gminny Ośrodek Kultury w Sędziejowicach, Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Gminy Sędziejowice, Sędziejowice na plus i Urząd Gminy Sędziejowice.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znaleźć można na stronie internetowej www.gminasedziejowice.eu oraz profilu na portalu Facebook https://www.facebook.com/motofolk.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na nasze wydarzenie. 

Skomentuj [ 0 ]
14:40, 10.04.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET