Niedziela, 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Pogotowie Reporterskie

Kasia Kociołek i Kinga Wojtasik zagrają w mistrzostwach świata

Kolejne świetne informacje napływają tym razem z plażowych boisk. Nasza wychowanka Kasia Kociołek i występująca z nią w duecie Kinga Wojtasik zakwalifikowały się do czerwcowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Hamburgu!

Warto dodać, że to nie jedyny łaski akcent na tegorocznym plażowym mundialu, bowiem wystąpi w nim także łaskowianin Michał Bryl, grający w parze z Grzegorzem Fijałkiem.

Trzymamy kciuki za biało-czerwonych!

 

Źródło: Łaskovia

Skomentuj [ 3 ]
19:00, 12.05.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Janusz @ 20:50, 12.05.2019r. IP: *.*.125.165

Panie BOGDANIE wielkie gratulacje bo Pan Kasie wytrenował. W Łaskovii stawiała pierwsze siatkarskie kroki. Jest tylko jedno ALE. Kto to doceni z Władz. Powiat na pewno nie. Miasto jako tako. W tym jest cały problem, że powiat sport ma głęboko w d...e a Pan burmistrz w ogóle nie wie o co biega. Do tej pory żadna dyscyplina sportu nie miała takich sukcesów na arenie międzynarodowej. Jak był w Łasku klub kolarski to jeszcze jego zawodnicy osiągali sukcesy w Polsce. Serdecznie gratuluje wszystkim działaczom i trenerom ŁASKOVII..

kibic @ 18:05, 13.05.2019r. IP: *.*.19.128

p. Januszu, byli...mistrz świata, medalista olimpijski, mistrzowie Polski,.. tenis stołowy i Longin Wróbel na którego niektórzy nie mogli patrzeć...

Janusz @ 21:08, 14.05.2019r. IP: *.*.126.171

Kibic. Przepraszam masz Racje. Longin też wychował kilku zawodników. Szkoda, że musiał uciekać z Łasku a potem z Buczku. Pełne gratulacje

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET