Niedziela, 31 maja 2020 r., imieniny Anieli, Marietty, Petroneli

Pogotowie Reporterskie

Kolejne złote medale w kulturystyce i fitness dla policjantki z Łasku

Aspirant Katarzyna Staśkowska z Komendy Powiatowej Policji w Łasku przywozi kolejne złote medale z Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness. Tym razem zawodniczka stanęła trzykrotnie na najwyższym stopniu podium podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski Federacji NABBA w Radzyminie.

Powtórzyła sukces z ubiegłego tygodnia, kiedy to wygrała swoje kategorie oraz zwyciężyła w kategorii open figure podczas Mistrzostw Polski Federacji IBFF-WPF które odbywały się w Siedlcach.

W sobotę, 11 maja 2019 roku w gościnnych progach Radzymińskiego Ośrodka Kultury i Sportu obyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Federacji NABBA w kulturystyce i fitness. Jest to federacja, w której swe pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kulturystyce stawiał nie kto inny ale właśnie Arnold Schwarzenegger, największa gwiazda kulturystyki. Rzecznik łaskiej jednostki wystartowała tego dnia w dwóch kategoriach: Ms. Training Figure oraz Ms. Figure Masters Woman +35. Ciężkie treningi, rygorystyczna dieta i wyrzeczenia przyniosły rezultaty, bo na szyi zawodniczki zawisły same złote krążki.

Do tego aspirant Katarzyna Staśkowska została wybrana przez sędziów najlepszą zawodniczką wśród wszystkich zwyciężczyń, deklasując przeciwniczki w kategorii Overall. To był trzeci start policjantki z Łasku w mistrzostwach Polski w sezonie wiosennym. Tydzień temu w Siedlcach (5 maja 2019 r.), na Mistrzostwach Polski Federacji IBFF-WPF, również nie miała sobie równych, wracając z tytułem podwójnej mistrzyni Polski i wygrywając kategorię Open Figure.

Teraz przed policjantką kolejne wyzwania, bowiem będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy na Litwie i we Włoszech.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
13:15, 14.05.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Łaskowianin @ 08:40, 15.05.2019r. IP: *.*.247.241

Gratulacje. Sukcesy sukcesami ale kiedy łaska policja zrobi porządek z parkowaniem aut na trawnikach na Os. Przylesie i Os. Sobieskiego? Patrole przejeżdżają kilka razy dziennie i udają, że nie widzą problemu.To naprawdę jest takie trudne? Mam nadzieję, że wiedzą, że to jest wykroczenie i zaczną wreszcie reagować bo za to biorą pensje.

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

      

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET