Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Pogotowie Reporterskie

Zaproszenie na Piknik Militarny

Mając na względzie potrzebę kształtowania pozytywnego wizerunku Wojska Polskiego, a także wychowywania młodego pokolenia w duchu patriotycznym zwracamy się z prośbą o opiekę medialną nad atrakcjami zaplanowanymi w ramach organizowanego w miejscowości Kamostek (gm. Sędziejowice) Rodzinnego Pikniku Militarnego w dniu 20 czerwca 2019 roku.

Sołectwo Kamostek regularnie w sezonie letnim organizuje duże przedsięwzięcie dla dzieci i młodzieży, które zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co najlepiej potwierdza liczba gości przybywających każdego roku i ilość przygotowywanych upominków dla najmłodszych. Wydarzenie to, często kojarzone z Dniem Dziecka (w tym roku wyjątkowo, ze względu na mnogość przedsięwzięć organizowanych na początku czerwca na terenie gminy Sędziejowice, projekt przesunęliśmy na późniejszy termin) za każdym razem poszerza grono sympatyków i naszych milusińskich (120 dzieci w roku poprzednim), zdobywa również pochlebne opinie w lokalnej prasie i mediach społecznościowych. Pragniemy, aby również ta nadchodząca inicjatywa na długo zapadła w pamięć, dlatego ze szczególną starannością podchodzimy to przygotowania atrakcyjnego programu, który w tym roku będzie utrzymany w militarnym duchu.
Wierzymy,  że nasze zaangażowanie w rzetelne i bardzo ciekawe zaplanowanie czasu wolnego dla przybywających pociech zyska również Państwa aprobatę i z przychylnością odniesiecie się do naszej prośby. 


Zaplanowany na 20 czerwca „Piknik" na placu przy strażnicy OSP w Kamostku bogaty będzie we wrażenia dla dużych i małych sympatyków naszego sołectwa. W tym dniu będzie to miejsce, na którym rozegra się wspaniała przygoda o charakterze patriotyczno-militarnym. Aby uświetnić przebieg wydarzenia poprosiliśmy również o współpracę Zespół Strzelecki „Strzelec", Zespół Szkół Mundurowo-Technicznych w Ostrowie, Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka w Łasku, Grupę ARCHEO z Łasku, Łaskie Bractwo Strzelców Kurkowych, a także Dyrektora Domu Kultury w Łasku.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Sędziejowice – Pan Dariusz Cieślak. Mali i duzi miłośnicy militariów oraz historii będą mieli okazję wziąć udział w grach terenowych, obejrzeć ekspozycję wyposażenia i uzbrojenia, przymierzyć sprzęt i ubiór spadochroniarski, obejrzeć inscenizacje militarne, przejść szkolenia survivalowe, jednym słowem poczuć się jak na prawdziwych ćwiczeniach wojskowych.

Spodziewamy się licznego przybycia mieszkańców nie tylko naszego sołectwa, ale również z okolicznych miejscowości. Po skorzystaniu z atrakcji, odwiedzeniu stoisk każdy będzie miał szansę posilić się w przepysznej kuchni polowej.

Wierzymy, że atmosfera tego dnia, dynamiczne pokazy i efektowne atrakcje zapadną na długo w pamięci uczestników wydarzenia.

 

Mamy nadzieję zachęcić do zabawy i wyjścia z domu całe rodziny, organizując konkursy rodzinne i zabawy z animatorami.

 

 

Z poważaniem,

Sylwia Rozwód
Radna Gminy Sędziejowice


Aleksandra Tama
Sołtys Sołectwa Kamostek

Skomentuj [ 0 ]
16:15, 06.06.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
      

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie


Ostatnio na forum

Więcej dyskusji


      

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET