Wtorek, 4 sierpnia 2020 r., imieniny Dominika, Protazego, Jana

Pogotowie Reporterskie

Czujny także po służbie

Policjant z komendy w Łasku, będąc po służbie, zatrzymał na terenie Pabianic nietrzeźwego kierowcę, który swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu. Amator jazdy na podwójnym gazie miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu i dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

15 sierpnia 2019 roku , około godziny 22.00, policjant jadący prywatnym samochodem, w czasie wolnym od służby, zauważył w Pabianicach na ul. Łaskiej forda focusa, którego tor jazdy wzbudził podejrzenia funkcjonariusza. Zatrzymał pojazd przy skrzyżowaniu z ulica Tkacką. Po okazaniu legitymacji służbowej zapytał kierującego czy ten dobrze się czuje. Wówczas wyczuł wyraźna woń alkoholu. Natychmiast zabrał kluczyki i powiadomił dyżurnego KPP w Pabianicach.

Pijanym kierowcą okazał 49 letni mieszkaniec Zduńskiej Woli. Wynik badania wskazał ponad 1,3 promila. Dodatkowo okazało się, że ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów co wiąże się z zagrożeniem kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 0 ]
18:28, 16.08.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama
Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnie

Ostatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarze
Najnowsze zdjęcia

© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET