Środa, 12 sierpnia 2020 r., imieniny Klary, Lecha, Hilarii

Pogotowie Reporterskie

Zmarł aspirant Krzysztof Heinrich z łaskiej komendy

Z ogromnym smutkiem informujemy, że zmarł oddany służbie Policjant aspirant Krzysztof Heinrich z Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Odchodząc za wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku Rodzinę, bliskich, przyjaciół i kolegów.

Aspirant Krzysztof Heinrich służył w policji przez 12 lat. Od 2014 roku związany był z Wydziałem Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łasku. Przez ten czas dał się poznać jako wzorowy, odpowiedzialny i sumienny Policjant. Miał 37 lat, był oddanym służbie funkcjonariuszem i zarazem wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i życzliwości. Zawsze pogodny i uśmiechnięty, nigdy nikomu nie odmawiał pomocy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 07.09.2019 r. o godz. 11:00 w Kościele parafialnym pw. Wniebowzięcia NMP w Łasku - Kolumnie.

Komendant Powiatowy Policji w Łasku, w swoim imieniu, a także kadry kierowniczej oraz policjantów i pracowników Policji naszej jednostki, składa Rodzinie i bliskim Krzysztofa Heinricha, wyrazy głębokiego współczucia.

 

Źródło: KPP Łask

Skomentuj [ 1 ]
14:30, 04.09.2019 r.

Powrót do strony głównej


Wasze komentarze

:( @ 19:18, 07.09.2019r. IP: *.*.255.44

[*]...Żegnamy Cię kolego...:(( [*]

Dodaj komentarz
Redakcja serwisu ŁaskOnline.pl nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Pogoda

Popularne artykuły


Reklama

Najnowsze ogłoszenia

Przeglądaj

Dodaj ogłoszenie bezpłatnieOstatnio na forum

Więcej dyskusji

Najnowsze komentarzeNajnowsze zdjęcia
© Copyright 2011-2020 LaskOnline.pl - Codzienna Gazeta Internetowa

Projekt i wykonanie: PRO-NET